Futurystyczny kamuflaż?

Wyobraźmy sobie, że gdzieś na ogromnych połaciach stepu powstaje futurystyczne pod względem architektonicznym miasto. Wszędzie stal i szkło, beton i granit. Nagle dociera do nas, że ta futurystyczna architektura to nic innego, jak powielenie starożytnych budowli, z ich tajemną symboliką, nawiązującą do piramidy, a następnie kolumn Jachin i Boaz, które stały w przedsionku świątyni Salomona ( 1 Krl.7;21), jest tam też symbolicznie przedstawione drzewo Życia, które, jak przekazuje Biblia rosło pośrodku ogrodu, który zasadził Bóg (1 Moj. 2:8-9)..
A wszystko to wieńczy futurystyczny w formie i zawoalowanej symbolice starożytny kult Słońca.. Czy to jest ‚ten’  kierunek, w którym, jak można byłoby sie spodziewać, będzie zmierzać cywilizacja XXI wieku?..  ale czy powinno to zaskakiwać,  gdy zaczniemy przyglądać się  temu i podobnym sprawom przez pryzmat proroctw biblijnych?
A teraz zobaczmy, jak wygląda ta pełna starożytnego symbolizmu stolica, o której mowa.

Jedno przemyślenie nt. „Futurystyczny kamuflaż?

  1. You can increase your blog visitors by having a fan page on facebook

    —————
    From Bianka:

    I do not want to be on FB.
    Greetings:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>