Przebudzator z nutą sarkazmu, ale..

.. całkowicie uzasadnionego, gdyż w pełni rozumiem ten stan bezsilności, gdy starasz się mówić o sprawach oczywistych, ale zabetonowanych i nie do ruszenia.

Polecam kolejny świetny materiał, na kanale Real World, wyjaśniający kwestię widzenia w perspektywie vs tego, co proponuje jeden z rodzimych mentorów koncepcji ziemi-globu.

Materiał nosi tytuł: Odpływające Statki i “Krzywizna” Ziemi vs Geometria Widzenia.

Być może też, niektórzy uważni Czytelnicy zauważyli, iż sarkazm dość często towarzyszy i moim wypowiedziom, a jeśli tak, to całkiem słusznie, bo ja również osiągam ten stan mentalnej nirwany bezsilności, który w praktyce przekłada się na różne dziedziny życia, a to dlatego, że żyjemy w module systemu bez alternatywy, w którym jedno wynika z drugiego.

2 przemyślenia nt. „Przebudzator z nutą sarkazmu, ale..

    1. Na podstawie obserwacji wysnuwam tezę, że jeśli chodzi o technologię związaną z komputerami i sztuczną inteligencją, to mamy do czynienia z ‘duchem w maszynie’. Z tym samym, który pomagał egipskim magom zamieniać kije w węże,
      a technologia, która od jakiegoś czasu jest sukcesywnie wprowadzana do ludzkości to gadżet dla umysłów człowieka czasów współczesnych, który nie łyka już opowieści o ‘duchach’, co zresztą też zostało tak zaplanowane i zaimplementowane w czasach ‘oświecenia’, gdzie na piedestał została wyniesiona bogini rozumu materializmu, i wszelkich innych izmów, który od tej pory miał się jawić przewodnikiem do pseudo wiedzy i nauki, i krok po kroku wyrugowywać wiarę w Stwórcę i Jego objawienie o Nim samym, i o świecie.

      Jak wierzę, Księga Henocha przekazuje prawdziwe informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *