Chip.. chip..

Czyżby to był wstęp do współcześnie brzmiącej bajki o  sielskiej zagrodzie, gdzie kury wraz ze swoimi pisklętami biegają sobie wolno po trawie i wszystko skończy się dobrze i szczęśliwie? Cóż, zwykle tak już jest, że tylko w bajkach można liczyć na takie pozytywne rozwiązania, a w życiu niekoniecznie, ( aczkolwiek rodzaj ludzki posiada taką przypadłość, że zaadoptuje się do każdej bajki, byle uniknąć przykrej prawdy, wtedy gdy zamierza pozostawać na te prawdę głuchy i ślepy).

Gdy zabierałam sie do pisania poniższego info,  język ojczysty, w którym słowo ‘chip’ narzucił mi skojarzenie z popularnym  słowem, którym  przywołuje się drób,  wtedy pomyślałam o dwóch kwestiach; przypomniał mi się werset biblijny, w którym cytowane są słowa Pana Jezusa:  Mat. 23:37-39
37. Jeruzalem, Jeruzalem, które zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie byli posłani, ileż to razy chciałem zgromadzić dzieci twoje, jak kokosz zgromadza pisklęta swoje pod skrzydła, a nie chcieliście!
38. Oto wam dom wasz pusty zostanie.
39. Albowiem powiadam wam: Nie ujrzycie mnie odtąd, aż powiecie: Błogosławiony, który przychodzi w imieniu Pańskim.

– oraz o tym, jak subtelnie zawoalowanej mimikry lubią używać słudzy zła,  aby zwodzić świat, swym podstępnym działaniem, mającym znamiona ‘pożyteczności’, czy ‘bezpieczeństwa’ .  Lecz dla tych, którzy podążają za prawdą objawienia Biblii, wszystko to jest wystawione   na pokaz (Kol.2;15).

Do jakiej mimikry zła widać odniesienie w info, o którym mowa poniżej?
Otóż do działań tych, którzy,  ‘gospodarują na farmie tego świata’, i którzy nawołują ‘chip’, ‘chip’, a nie podejrzewające złego, stadko zlatuje się samo..

Zobaczmy, jak ‘korzystnie’ i ‘niewinne’ to wygląda, a do czego finalnie zmierza.:
cytat za materiałem pt.: ‘Masoni chcą zaczipować dzieciaki’ ,znalezionym tutaj:

(..)Nie ma żadnego “czipu” w Masonichip jako że tłumaczy się to jako Masonic Child Identification program (CHIP) Program identyfikacji dzieci i zawiera podnoszenie świadomości i “ochrony dzieci”
Edukacja przysparza korzyści wszystkim dzieciom i rodzicom którzy uczęszczają i uczestniczą w wydarzeniach.

W skrócie jest to program do zbierania danych osobowych i biometrycznych od dzieci w celu ochrony ich przed zaginięciami i porwaniami. Wiadomo, że wszystkiego nie da się zrobić na raz. Pierwsza faza to zbieranie danych, potem mogą wprowadzić jakieś karty, wisiorki czy inne breloczki a za kilka lat już faktycznie wstrzykiwać jakiś identyfikator. Już teraz ludzie bardzo chętnie machają różnymi urządzeniami czy kartami przed czytnikami kodów, korzystają z płatności pay pass, wiec za moment chip pod skórą nie będzie na nikim robił wrażenia. Przerażające jest też ile organizacji pozarządowych z nimi współpracuje.

Czyli mamy tam
– Imię
– nazwisko
– kolor oczu
– Dane Teleadresowe
– Odciski palców
– informacje gdzie lubisz się bawić
– Gdzie idziesz się schować jeśli jesteś smutny
– Kolor Roweru
– Film
– Próbka głosu
– 3 zdjęcia
– jak uczęszczasz do szkoły

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może nic kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia” (Ap13,16-17). „A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi, i nie mają odpoczynku we dnie ani w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia” (Ap14,11).
(..)

Z uwagi na proroctwo Biblii, które mówi jednoznacznie, że czipowanie nastąpi,  tak czy inaczej, prędzej czy później i do czego to  zaprowadzi, nie jest to opcja : jeśli nastąpi, lecz gdy nastąpi, tak więc póki jeszcze nie czipują ( u nas*) , mamy trochę czasu na rozmyślania, i podjęcie  decyzji, bo nawet jeśli uda się komuś jakiś czas tego unikać , to jeśli nie umrze z głodu jako outsider społeczny, w końcu go dopadną, a karą za nieprzyjęcie czipa będzie śmierć poprzez ścięcie.

Dlatego tych, którzy jeszcze nie odpowiedzieli na Boży ratunek, który został dany w Panu Jezusie Chrystusie zachęcam do podjęcia tej decyzji , mającej wieczne konsekwencje, póki jeszcze  jest czas łaski, bo nikt nie wie, kiedy może stać się na to ‘za późno’ , bo lepiej być zaliczonym do tych dla których  finalnie sprawy będą miały się tak:

Obj. 20:4-6
4. I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego i nie przyjęli znamienia na czoło i na rękę swoją. Ci ożyli i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat.
5. Inni umarli nie ożyli, aż się dopełniło tysiąc lat. To jest pierwsze zmartwychwstanie.
6. Błogosławiony i święty ten, który ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu; nad nimi druga śmierć nie ma mocy, lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa i panować z nim będą przez tysiąc lat.

 *W USA czipowanie ludności  już rozpoczęto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *