Tesla wiedział!..

Zapraszam gorąco na film o NikolaTesli, który swym geniuszem zapracował sobie na to, aby zainteresowały się nim elity i nie pozwoliły, aby jego odkrycia stały się dobrem ludzkości, tak jak tego pragnął Tesla.
Mało kto obecnie, zastanawia się, włączając pstryczek elektryczek, że prąd zmienny, bez którego większości ludzkości nie byłoby stać na ten ‘luksus’, to właśnie odkrycie Tesli, które miało być zagłuszone przez jakże niegodziwe działania Thomasa Edisona, poprzez mordercze eksperymenty na słoniu, którego poraził prądem i innych zwierzętach! Tego nam w ‘szkołach’ nie kładli do uszu, prawda? Natomiast pamiętam stres na lekcjach fizyki, jaki wywoływał u większości licealistów temat prądu stałego i zmiennego, takie to było skomplikowane;  w każdym razie, ja do dzisiaj nie ogarniam ‘co to jest prąd’, ale wygląda na to, że nie jestem w tym jedyna, bo to co ogarniał Tesla, do dzisiaj, w większości jest ‘tap-sikret’ !

Geniusz Tesli był niebezpieczny dla elit, w  tym bankierskich, które gdyby jego wynalazki stały się upowszechnione i ludzie mieliby dostęp do wolnej energii, straciliby władzę nad ludźmi i to jest aktualne do dzisiaj, dlatego ‘oficjalna nauka’ milczy o wielu wynalazkach Tesli. Lista znanych wynalazków jest wymieniona w/w filmie.
Tesla jako wynalazca praktyk, wyraził swoją opinię o teoriach, w tym teorii Einsteina: Jest ona świetną matematyczną zasłoną, która fascynuje, olśniewa, oraz sprawia, że ludzie stają się ślepi na błędy zawarte w jej podstawach. Teoria jest jak żebrak ubrany w purpurę, którego ignoranci biora za króla.., jej przedstawiciele to genialni ludzie, ale są oni bardziej metafizykami( znaczy, że zajmują się siłami nadprzyrodzonymi), niż naukowcami.(..) zakrzywienie przestrzeni jest zupełnie niemożliwe (..)Dziś naukowcy zastąpili eksperymenty matematyką i wędrują z równania do równania, i w rezultacie zbudowali strukturę, która nie ma żadnego związku z rzeczywistością.
Teoria Einsteina nie uwzględnia eteru,  chociaż on sam w końcu skłonił się do hipotezy eteru, czego media nie nagłaśniają, ale prezentują matematyczna teorię Einsteina jako fakt, a w rzeczywistości nazywanie tego matematyką, to wprowadzanie w błąd, bo są to teorie bez dowodów.
Czym/gdzie jest eter? – Jak wierzył w to Tesla ( m.in. też tak wierzę.); eter jest umiejscowiony w przestrzeni znajdującą się pod firmamentem, o którym mówi ks. Rodzaju , Tesla powiedział: Dobrym przykładem takiego oddziaływania, stającego się widocznym w grawitacji, które powinno być raczej nazwane powszechną kompresją. Myślę, że obiekty materialne nie przyciągają się wzajemnie, ale eter sprawia, że obiekty materialny napiera na inny. Błędnie nazywamy to zjawisko grawitacją’.

Jednym z ostatnich projektów Tesli była praca o ‘grawitacji’. Większość jego pracy została zakwalifikowane do tak niewygodnych, że do dzisiaj nie została odtajniona.
Marzenia Nikola Tesli  o upowszechnieniu jego wynalazków dla dobra ludzkości nie mogły zostać zrealizowane przez chciwe i żądne władzy elity, dlatego umarł w biedzie, ograbiony ze swego dorobku.
Tesla był naukowcem z prawdziwego zdarzenia, który rozumiał czym jest nauka i od Kogo pochodzi prawdziwa mądrość i wiedza. Oto, co w tym temacie powiedział:
Dar siły umysłu pochodzi od Boga i Boskiej Istoty i jeśli skoncentrujemy nasze umysły na tę prawdę, staniemy się dostrojeni z ta potężną mocą. Moja Matka uczyła mnie szukać całej prawdy w Biblii.
Zakończę sparafrazowanym cytatem z filmu: tak zwana współczesna nauka, jest tak naszpikowana dogmatami niczym religia, jednocześnie potępia religię, będąc w istocie tym samym, ale jeśli religia zrobiona przez człowieka się myli, nie oznacza, że Biblia też.
Zapraszam na film:

5 komentarzy do “Tesla wiedział!..

 1. Ach….. Na takie słowa dziś trafiłam 🙂 Możesz na temat, a może nie? A może jednak na temat???

  Ecclesiastes 1 (KJV) 13 And I gave my heart to seek and search out by wisdom concerning all things that are done under heaven: this sore travail hath God given to the sons of man to be exercised therewith. 14 I have seen all the works that are done under the sun; and, behold, all is vanity and vexation of spirit. 15 That which is crooked cannot be made straight: and that which is wanting cannot be numbered. 16 I communed with mine own heart, saying, Lo, I am come to great estate, and have gotten more wisdom than all they that have been before me in Jerusalem: yea, my heart had great experience of wisdom and knowledge. 17 And I gave my heart to know wisdom, and to know madness and folly: I perceived that this also is vexation of spirit. 18 For in much wisdom is much grief: and he that increaseth knowledge increaseth sorrow.

  2 Timothy 12-14 (KJV) 12 Yea, and all that will live godly in Christ Jesus shall suffer persecution. 13 But evil men and seducers shall wax worse and worse, deceiving, and being deceived. 14 But continue thou in the things which thou hast learned and hast been assured of, knowing of whom thou hast learned them;

  1. Tłumaczenie poniżej:
   Kazn. 1:13-18
   13. Postanowiłem szczerze mądrością zgłębić i zbadać wszystko, co się działo pod niebem: Jest to żmudne zadanie, jakie zadał Bóg synom ludzkim, aby się nim trudzili.
   14. Widziałem wszystkie sprawy, które się dzieją pod słońcem, a wszystko to jest marnością i gonitwą za wiatrem.
   15. To, co krzywe, nie da się wyprostować, a to, czego brakuje, nie da się policzyć.
   16. Toteż pomyślałem w sercu swoim tak: Oto stałem się wielki i zdobyłem więcej mądrości niż wszyscy, którzy byli przede mną w Jeruzalemie, a moje serce poznało wiele mądrości i wiedzy.
   17. I postanowiłem szczerze poznać mądrość i wiedzę, szaleństwo i głupotę; lecz poznałem, że i to jest gonitwą za wiatrem.
   18. Bo gdzie jest wiele mądrości, tam jest wiele zmartwienia; a kto pomnaża poznanie, ten pomnaża cierpienie.

   2 Tym. 3:12-14
   12. Tak jest, wszyscy, którzy chcą żyć pobożnie w Chrystusie Jezusie, prześladowanie znosić będą.
   13. Ludzie zaś źli i oszuści coraz bardziej brnąć będą w zło, błądząc sami i drugich w błąd wprowadzając,
   14. Ale ty trwaj w tym, czegoś się nauczył i czego pewny jesteś, wiedząc, od kogoś się tego nauczył.
   ——————-

   Jak najbardziej na temat,a przy tej okazji przypomniało mi się też takie Słowo:
   Kazn. 10:5-6
   5. Istnieje pewne zło, które widziałem pod słońcem, a jest nim pewien rodzaj pomyłki, która wychodzi od zwierzchności:
   6. Że głupców stawia się na wysokich stanowiskach, a zasobni w mądrość siedzą nisko.

   Pozdrawiam 🙂

 2. Nikola Tesla to Anioł zesłany na ziemię aby pomóc zgnębionej i ogłupiałej ludzkości , to największy święty i prawdziwy święty kochający ludzi który prgnął przekazać ludzkości wielki prezęnt w postaci darmowej energi !

  1. Niedawno miałam okazję wysłuchać na kanale osoby, która zajmuje się badaniem energetycznym aury różnych osób, w tym również Nikola Tesli, charakterystykę tej postaci, (okrojoną o charakterystykę funkcjonowania w ciele, skoro Tesla jest nieżyjącym fizycznie). Muszę powiedzieć, że jako chrześcijanka nie zajmuję się tą dziedziną, ale (wybiórczo) słucham różnych materiałów, w celu poszerzania wiedzy w róznych tematach. Nie z wszystkim się mogę zgodzić, ale są pewne przesłanki, aby przynajmniej niektóre z tych informacji traktować jako zgodne z rzeczywistością. Nie uważam przy tym , aby Tesla był aniołem, w klasycznym rozumieniu anielskości, ale z pewnością był człowiekiem wybitnie uzdolnionym , a przy tym prawego charakteru, co niestety w zderzeniu z siłami, które trzymają świat w ciemnicy zapomnienia i tresurze poprzez pieniądz, spowodowało, że nie był w stanie zrealizować przyjaznych dla ludzkości planów.

   Napisałam ‘w ciemnicy zapomnienia’, gdyż technologia wolnej energii, już była w użyciu i stosowano ją powszechnie, a jak znajdywane sa tego dowody na całym świecie; zniszczona została poprzez ostatni reset, który jak uważają niezależni badacze, mógł mieć miejsce ok. 200 -250 lat temu, o czym są dostępne materiały na ich kanałach portalu youtube, m.in. jest kanał polskojęzyczny, prowadzony przez Dziada Wszewieda. W moim odczuciu ciekawy, aczkolwiek nie z wszystkim mogę jako chrześcijanka się zgodzić, niemniej jednak to dość ciekawy informacyjnie kanał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *