Za pięć dwunasta?..

.. czyli gorąco zapraszam na najnowszy materiał, skłaniający do poważnych przemyśleń, autorstwa jednego z Gości *mojego bloga, który w sposób skondensowany przedstawia kwestie, o których powinni dowiedzieć się zarówno wierzący, do których głównie jest skierowany, jak i niewierzący, bo z pewnością i ci tu zaglądają, gdyż sprawy poruszone w tym filmie, niewątpliwie dotyczą wszystkich mieszkańców ziemi..

* Autor filmu  umieścił swój komentarz w temacie: Do wierzących , że Biblia jest  objawionym  Słowem Boga.

 

 

Jeden komentarz do “Za pięć dwunasta?..

 1. Cześć
  Obudziłem się rano i przypomniał mi się cytat z filmu Faceci w czerni, zawarty w 31:29 minucie tego filmiku. W każdym filmie jest ziarnko prawdy. Mnie zainteresowała poniższa rozmowa:
  “1500 lat temu ludzie WIEDZIELI że Ziemia to środek kosmosu, 500 lat temu WIEDZIELI że jest płaska, a ty 15 minut temu WIEDZIAŁEŚ że ludzie są na Ziemi sami. Pomyśl co będziesz wiedział jutro?”
  Dlaczego autorzy nie zastąpili słowa WIEDZIELI słowem MYŚLELI? Gdyby tak zrobili, tekst ten wskazywałby, że ludzie od wieków byli w błędzie, a jednak nie użyli tego słowa.
  Teraz coś z innej beczki:
  Pamiętacie “katastrofę” smoleńską? Pamiętam jak słuchałem wtedy radia TOK FM, rozmowę Żakowskiego i Sikorskiego. Uderzyło mnie wtedy słowo którego używali – ZAMACH. Jest istotna różnica pomiędzy KATASTROFĄ a ZAMACHEM. Rozmowa w linku poniżej: http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/zamach-w-smolensku-sikorski-i-zakowski-w-tok-fm,560126.html?playlist_id=18954
  A jeśli chodzi o bieżące wydarzenia, to proszę zwrócić uwagę na temat uchodźców. Coraz częściej pojawia się słowo IMIGRANT i to nie bez znaczenia. Jestem za pomocą potrzebującym, ale większość z tych osób przybywa do Europy w innym celu. Przesyłam linka do portalu, który podobnie jak ten, nie boi się pisać prawdy: http://niezalezna.pl/71107-walesa-zmienia-zdanie-nt-uchodzcow-beda-scinac-glowy-ostrzega

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *