Nowy Wymiar czyli..

..pomiędzy recyklingiem, ‘wyciekającą  grawitacją’,  a Wszechświatem Równoległym.
Ale zacznijmy po kolei.
Kilka dni temu, gdy  wyszłam z klatki schodowej, natychmiast mój wzrok przykuły dwie, przecinające nieboskłon, potężne i mięsiste pręgi smug chemicznych, rozpylonych tuż nad dzielnicą, w której mieszkam.* Zastanawiając się nad składem chemicznym tego, co wdycham na centymetr sześcienny, udałam się energicznym krokiem, do pobliskiego sklepu, w zamierzeniu zakupu w miarę zdrowej żywności, głównie nietransgenicznego pomidora,  starając się w międzyczasie nie zaciągać wdychanym powietrzem.

Wracając ze sklepu i zerkając na złowieszcze trujące krechy, których zawiesina zastygła nad smutnymi kamienicami jak letalny całun, rozmyślałam nad złożonym sensem świadomej ‘segregacji śmieci i recyklingu’, do której lokatorzy są już od jakiegoś czasu zachęcani, przez sprzyjające (recyklingowi), odpowiednie rozporządzenia prawne, dotyczące wywozu śmieci, w obliczu właśnie tego niemożliwego do pojęcia, w racjonalny sposób  oprysku ludzkości, który dzieje się nad naszymi głowami, a który jak to wynika z badań tej zawiesiny, przez niezależnych badających, nie ma nic wspólnego z dbaniem o środowisko naturalne.

*( Dzisiaj też zauważyłam za oknem dwie, równoległe do siebie ‘liny’, na niebie od strony południowej.)

Zatem dedukując dalej, skoro recykling, jako dążenia oddolne ochrony środowiska wydają się być sprzeczne z dążeniami odgórnymi, czyli tymi spadającymi na ludzkość, zwierzęta, rośliny i uprawy substancjami rozpylanymi w smugach chemicznych, widać jasno, że koegzystujemy z środowiskami nienaturalnymi, które nie tylko nie chcą chronić tego, co ludzkie i do wspólnego ludzkiego dobra należące, ale wręcz utrudniają ludzkości działania ochronne, a przy tym kompletnie ignorują ludzkie monity o wyjaśnienie: dlaczego, – podczas, gdy sami jesteśmy obligowani przez różne rozporządzenia, aby chronić  środowisko –  jednocześnie jesteśmy, ustawicznie truci z powietrza, komu na tym zależy, i do czego to prowadzi?
Ale możliwe, że to jest tak, jak z syndromem ofiary, której winą jest to, że znajduje się w niewłaściwym miejscu, o niewłaściwym czasie, podczas, gdy sprawy daleko bardziej wybiegają poza jej interes przyziemny,  a nabierają charakteru międzywymiarowego..

Po więcej światła w tej materii, sięgnijmy do inskrypcji na kamiennym monumencie z Georgii.    Po tej lekturze, optymiści których nie zmogą opryski, będą mogli sobie hodować żywność z nasion zachowanych w przydomowych Arkach Nasion,  bo dostęp do norweskiego Globalnego Banku Nasion, zwanego Skarbcem Zagłady, nie jest  dla wszystkich, zważywszy na oficjeli,  wizytujących to miejsce. Nasi sąsiedzi również wydają się być dobrze  przygotowana w materii nietransgenicznego żywienia tych, którzy muszą  zdrowo i dobrze zjeść, aby mieć siły do planowania pokoju i dobrobytu w tej części świata. a jest wysoce prawdopodobne, że i inne państwa też zapobiegliwie zadbały o swoje elity.

Skoro już wiemy, że następne pokolenia,planują pozostać na ziemi, w liczbie nie przekraczającej 500 milionów, nam czyli całej reszcie nadwyżki, pozostają dwa wyjścia; albo będziemy  ponuracko i egoistycznie zamartwiać się o swoje nienasycone i roszczeniowe płuca i żołądki, albo pozytywnie i z entuzjazmem, będziemy patrzeć rozmarzonym wzrokiem w przyszłość, mając ciągle nadzieję na lepsze czasy, które przecież muszą kiedyś nadejść, skoro tyle dla dobra ludzkości się wokół dzieje, a jeszcze więcej, przy różnych okazjach obiecuje.

Na tym nie koniec. Awangarda współczesnej nauki , planuje dla ludzkości i to już za niespełna tydzień, jak nas informuje źródło; eksperyment , w którym chodzi o dużą stawkę, no i zaiste, jeśli weźmiemy pod uwagę to, o czym czytamy cytuję za źródłem:
‘Naukowcy z CERN stoją na progu jednego z największych odkryć, jakiego może dokonać Wielki Zderzacz Hadronów. W przyszłym tygodniu użyją urządzenia do wykrycia, albo być może nawet stworzenia – mikro czarnych dziur. Jeśli przedsięwzięcie zakończy się sukcesem, możliwe, że uda się im połączyć z równoległym wszechświatem!
Ewentualne odkrycie będzie mieć znaczenie nie tylko w wymiarze naukowym lecz również filozoficznym.

„Podobnie jak w przypadku wielu leżących na sobie arkuszy papieru, które są (teoretycznie) obiektami dwuwymiarowymi, mogącymi funkcjonować w trójwymiarowej rzeczywistości, tak samo wszechświaty mogą funkcjonować w dodatkowych wymiarach” powiedział ilustrując planowany eksperyment Mir Faizal – jeden z liderów zespołu naukowego z CERN. „Spodziewamy się, że grawitacja może „przeciekać” do innych wymiarów, jeśli tak się stanie w zderzaczu zostaną wyprodukowane miniaturowe czarne dziury”.

Zwykle kiedy ludzie mówią o równoległych wszechświatach myślą o wielu różnych światach w rozumieniu mechaniki kwantowej, gdzie urzeczywistniona jest każda możliwość. To nie może zostać jednak zbadane ani filozoficznie ani naukowo. To jednak nie jest to, co my mamy na myśli mówiąc o równoległych wszechświatach. My mówimy o prawdziwym wszechświecie w dodatkowym wymiarach”.
(..)
Jeśli grawitacja może wyciekać z naszego wszechświata do kolejnych wymiarów, to możemy przetestować taki model w Wielkim Zderzaczu Hadronów”.
Policzyliśmy energię, w której spodziewamy się wykryć mini czarne dziury w tzw. „tęczach grawitacyjnych” (nowa teoria fizyczna). Jeśli uda nam się wykryć mini czarną dziurę, przy tym poziomie energii, będziemy wiedzieć, że zarówno tęcze grawitacyjne jak i dodatkowe wymiary są poprawnym założeniem”.

Jak widać z powyższego, oraz z wszelkich symptomów, o których też już pisywałam na blogu, świat jest w fazie wdechu, przed wydarzeniami, które mogą wstrząsnąć posadami jego postrzegania w sensie fizycznym i filozoficznym,  z koniecznością ‘trzymania się’ tego, co popadnie, podczas zapowiedzianego j/w: ‘wyciekania grawitacji’, bo  umysły zostaną poddane ciężkiej próbie, a ten lot w wymiary zapowiada się wstrząsowo, głównie dla każdego, dla kogo model ‘ziemi-globusa’ funkcjonuje jako ‘prawdziwy’, a on sam wierzy, że wszystko, włącznie z nim samym, trzyma na tym globusie ‘grawitacja’, która właśnie poprzez maszkiecenie w CERN zaczyna.. wyciekać!.. chociaż naukowcy  twierdzą, że to ma związek z tęczą grawitacyjną z czarnej dziury,  i  co naukowcy będą  sobie  testować, jako ‘nowa teorię  fizyczną’. Cóż,  taki scenariusz byłby pewnie hitem w Hollywood, ale dla zwykłego zjadacza chleba, myślenie, że to się może dziać naprawdę może być, jak można przypuszczać, w najlepszym wypadku stresujące..

W w/w notatce czytamy jeszcze:
‘Planowany eksperyment zaalarmuje z pewnością środowisko krytyków Wielkiego Zderzacza, którzy ostrzegają przed nieodwracalnymi konsekwencjami, do jakich mogą prowadzić eksperymenty prowadzone na cząsteczkach wysokiej energii – łącznie ze niszczeniem naszego wszechświata. Jak do tej pory jednak Genewa jak i nasz świat pozostają nietknięte.’

Szwajcaria wie jak pozostawać krajem neutralnym, co jej się udawało nawet podczas II wojny światowej, no i ma dobre położenie geo-polityczne, co jak się zdaje przekłada się również na położenie międzywymiarowe, skoro właśnie na tych terenach postanowiono wybudować CERN. Co do reszty świata, czas pokaże.
Co prawda można mieć obawy, że kraj, w którym onegdaj zawarto Przymierze zwane Świętym, będzie areną, na której zaistnieją siły prące do zawarcia przymierza iście aświętego, choćby miało to tylko stanowić przekór samej nazwie, ale w razie, gdyby taka koincydencja okazała się czymś więcej, niż tylko zbiegiem okoliczności, to mamy adnotację biblijną o końcu wszelkich nieświętych przymierzy w Księdze Izajasza 28:15-18.*

Podsumowująco:
Jak do tej pory, można stwierdzić, że Starożytna Księga Biblia ma zawsze rację czyli, jak wykłada  Księga Kaznodziei 1:9
To, co było, znowu będzie, a co się stało, znowu się stanie; nie ma nic nowego pod słońcem., a uświadomieni co do tego optymiści, zwani potocznie pesymistami wiedzą, że zapomniana historia, która się powtarza jest zawsze dostosowana do wymogów czasów jej współczesnych, i nie jest to optymistyczna zapowiedź, bo przed nami jeszcze kilka innych, niemal tak starożytnych wydarzeń, jak świat, aczkolwiek w nieco  uwspółcześnionym  technologiczne anturażu, o czym wkrótce zamierzam napisać.

******************************************************************************
*Izaj. 28:15-18
15. Ponieważ mówicie: Zawarliśmy przymierze ze śmiercią i z krainą umarłych mamy umowę, więc gdy nadejdzie klęska potopu**, nie dosięgnie nas, gdyż kłamstwo uczyniliśmy naszym schronieniem i ukryliśmy się pod fałszem,
16. Dlatego tak mówi Wszechmocny, Pan: Oto Ja kładę na Syjonie kamień, kamień wypróbowany, kosztowny kamień węgielny, mocno ugruntowany: Kto wierzy, ten się nie zachwieje.
17. I uczynię prawo miarą, a sprawiedliwość wagą. Lecz schronienie kłamstwa zmiecie grad, a kryjówkę zaleją wody.
18. I wasze przymierze ze śmiercią zostanie zerwane, a wasza umowa z krainą umarłych nie ostoi się. Gdy nadejdzie klęska potopu***, zostaniecie zdeptani.

**. *** zamiast klęska potopu – w tłumaczeniu Biblii Gdańskiej i w wydaniu Biblii Króla Jakuba: bicz gwałtowny.

45 komentarzy do “Nowy Wymiar czyli..

 1. to teraz wytlumacz czym dokladnie jestesmy niby truci?jaki sklad chemiczny jest tych niby smug na niebie?
  no i W JAKIM CELU?

  1. W zakładce Polecam: jest temat, pt:Ewolucja według nowego porządku transhumanizmu., gdzie jest prezentowany film o chorobach i skażeniu wywoływanym przez smugi chemiczne: Od chemtrails do pseudożycia-mroczne plany biologii syntetycznej .

    1. Rembov, można się zastanawiać, co jest u Ciebie wiodącym motorem wyparcia rzeczywistości, ale jak mniemam pozostanie to w sferze domysłów. Twoje komentarze, którymi na siłę i wbrew wszelkim materiałom dowodowym, które tu wklejam, i które można znaleźć samodzielnie, o ile ktoś ich poszuka, usiłujesz torpedować niemal kaźdy temat, utwierdzają mnie, między innymi, w poczuciu, że to, o czym pisuję jest ważne, bo kto by sobie po próżnicy zawracał głowę i trzymał dyżur, żeby nie napisać wręcz stały etat, na blogu starszej pani, która pisuje o tematach, zwanych w kręgach kształtujących opinie, pod kryptonimem historie spiskowe, tak?..

     1. To, co wypisujesz, to jest stek bzdur, a nie “ważne” sprawy. Istotne jest to, aby pokazywać, że piszesz rzeczy wyssane z palca, bo może na tego bloga przyjść ktoś niedouczony i ci uwierzy. To, że wbrew wszystkim pokazywanym ci faktom wolisz tkwić w niewiedzy i iluzjach, to już akurat twoja sprawa.

  1. Dylvish, ten fragment filmu ma tak jasny i prosty przekaz, że nie wymaga juź wyjaśnień.
   Gdyby jednak się okazało, że odpowiedź na to pytanie może być dla Ciebie jakąś inspiracją, odblokowującą do myślenia analitycznego, odpowiadam, że z pewnością nie wierzę w filmy sf, produkcji szacownej agencji NASA, która posuwa się przy tym do sugestii nie do odrzucenia, na które nawet Hollywood wprost się nie porywa; mianowicie chce, aby te produkcje były odbierane jako prawdziwe, i to w majestacie słowa nauka, co prowadzi do zatrważającej konkluzji, że to deprecjonowanie prawdziwej nauki osiągnęło wymiar religino-okultystyczny, co w zasadzie nie powinno dziwić, zważywszy na historię powstania tej ‘naukowej’ instytucji i okultystyczne konotacje ich założycieli.

 2. Witam
  Zauważyliście dziś (02.11.2015) dziwną “zawiesinę” na niebie? Nie wiem jak w pozostałych miastach w Polsce, ale jest to widoczne w Opolu. To efekt wczorajszych oprysków. Zwróćcie uwagę na smugi jakie dziś zostawiają samoloty – znikają po kilkunastu sekundach. Wczoraj wyglądało to trochę inaczej. Zrobiłem parę zdjęć, wieczorem postaram się je gdzieś podrzucić dla niedowiarków i totalnych ignorantów, świadomie zaprzeczających prawdzie.

  1. Witaj,
   – przedwczoraj zauważyłam, w Katowicach, smugę, która wyglądała, jakby rząd przecinków, a każdy z nich miał naprzemiennie , końce ustawione do dołu i ku górze, miejscami błyszczały w słońcu. Też zniknęły dość szybko.

  2. Jakiej prawdzie? Prawda jest taka, że trwałość smugi kondensacyjnej zależy od wielu warunków, więc jedna utrzyma się nawet kilkanaście godzin, a inna zaniknie po kilkudziesięciu sekundach.

   1. Nie jesteś na bieżąco Rembov, niektóre rozpylane smugi chemiczne znikają szybciej , niż dotychczas, pozostawiają przy tym mgiełkę, niebo jest zasnute, jakby zagwaszowane.

 3. Bzduros totalos. Nie ma żadnych “rozpylanych” smug chemicznych. “Mgiełkę”, o której piszesz, można obserwować w każdej okolicy, nawet tam gdzie samoloty nie latają, i jest to po prostu para wodna w atmosferze.

  1. A dlaczego mgiełkę z powodu oprysków smugami chemicznymi, można obserwować w w każdej okolicy? Ponieważ jest rozpylana już chyba niemal wszędzie.

   1. Można obserwować wszędzie, bo wszędzie w atmosferze jest obecna para wodna, która kondensując się tworzy w sprzyjających warunkach taką mgłę. Nie przyszło ci to do głowy?

  1. Natomiast ja sobie nie przypominam Rembov, abym podpisywała z Tobą umowę, zobowiązującą siebie do publikowania każdego Twojego komentarza, dlatego o ile uznam, że wcześniej już komentowałeś dane zagadnienie, a ja już się wypowiedziałam, nie będę się powtarzać, ani dawać Ci pretekstu do zabierania mi więcej czasu, niż jestem w stanie Ci poświęcić.

   1. Nie udawaj greka. Nie publikujesz tego komentarza, bo pokazuje kuriozalność podanych przez ciebie danych i ich niezgodność z tym, co obserwujemy na naszej pięknej Ziemi. A to, niestety, jest dla ciebie nie do przyjęcia, bo szlag trafia głoszone przez ciebie i obalone już w starożytności przekonanie, że Ziemia jest płaska. 😀

    1. Rembov, Twoja taktyka przypomina działania, które pan redaktor Michalkiewicz, świetny moim zdaniem publicysta i znawca sceny politycznej, określa działaniami opiniotwórczymi reżyserów tejże sceny, mającymi na celu doprowadzenie ludzi do stanu onieprzytomnienia, wręcz wścieklizny politycznej, i to im się w większości udaje.Część ludzi już się na to uodporniła, jednak większość ciągle ulega tym samym złudzeniom.
     Dlaczego tak się dzieje?
     Między innymi dlatego, że byliśmy trenowani latami do określonego modelu, i oprócz polityki, dotyczy to również kwestii postrzegania obrazu świata, który nas otacza. Ty usiłujesz podtrzymać i kreować jako prawdziwy, obraz naszej pięknej Ziemi, za pomocą techniki epatowania cyframi i działaniami, podobnie jak to robią ekonomiści różnych frakcji, co kompletnie nie ma przełożenia na obraz rzeczywisty tego, co się dzieje, zarówno w ekonomii, jak i w innych dziedzinach. ale ma za zadanie trzymać ludzkie umysły w stanie otumanienia.

     A gdy już WIEMY na co zwrócić uwagę, widzimy ziemię taką, jak ją Bóg stworzył i nam o tym oznajmił w Jego Słowie, stajemy się odporni na oszustwo.
     Polecam film, gdzie pada ważkie pytanie: Dlaczego nie widzieliśmy do pory ZDJĘĆ CAŁEJ ZIEMI? – bo wszystko, co dotychczas nam się pokazuje to KOMPOZYTY I MALUNKI.
     https://www.youtube.com/watch?v=DC1RcF8pu5Q&index=2&list=PLmdfACLjg9EQvAEbOAeFzovPg3Pe10zaG

     1. Niestety, nawet jak ci się pokazuje zdjęcia całej Ziemi, to i tak twierdzisz, że to nie jest prawda. To jak ci je pokazywać?

      A co do “epatowania liczbami”, to prezentuję bardzo proste obliczenia, które KAŻDY może sam wykonać i sprawdzić, czy podawane przeze mnie wyniki są prawidłowe. To, że uparcie zasłaniasz się tekstami, że “nie trzeba żadnych obliczeń” to efekt tego, że po prostu ich wyniki OBALAJĄ głoszone przez ciebie tezy o płaskiej Ziemi i Słońcu w niewielkiej odległości od niej. A to jest dla ciebie nie do przyjęcia.
      ————
      Odpowiadam:
      To co ‘się pokazuje’ ludziom to nie są zdjęcia CAŁEJ ZIEMI, tylko malunki i kompozyty.

      A o liczbach i obliczaniu była już rozmowa nie raz i nie dwa, i to już w temacie: Tabu? na forum Protestanci. Nawet , jak się wydaje Dylvish rozumie, że wyniki zależą od założeń wstępnych, o czym pisałam, co i zapewne sam już rozumiesz, aczkolwiek spychasz siłą woli (może nie tylko własnej), do zakamarków nieświadomości, dlatego jeśli chcesz, abym publikowała Twoje komentarze, staraj się nie dublować i nie zabierać mi tym samym czasu, którego nie mam na kręcenie się w kółko, jak globus na statywie, albo w ‘kosmosie’, na animacji rodem z NASA.
      A jeśli w dalszym ciągu będziesz z uporem to robił, to wtedy uznam, że to jest dla mnie dłużej nie do przyjęcia. Czy wyraziłam się dość jasno, Rembov?

 4. Udało mi się zebrać coś w całość. Mimo że zdjęcia były w HD, a pozostała grafika w dość dużej jakości, wyszło średnio. Poprawię się następnym razem 🙂
  http://www.dailymotion.com/video/x3c54tr_chemtrails-opole-01-11-2015_shortfilms
  Jakimś niezwykłym trafem, wczoraj wieczorem można było podobno oglądać zorzę polarną w Polsce. Przypadek??? 🙂
  Nie spuszczajmy wzroku z północnego horyzontu. Niebawem może pojawić się zorza
  Zorza polarna będzie znów widoczna w północnej Polsce. Sprawdź kiedy!

 5. czy wreszcie ktos laskawie poda sklad tych smug?jakie zawiera szkodliwe substancje?w jakim celu jestesmy “opryskiwani”? co to daje?jakie sa skutki?
  no to jak?
  nie wiecie?
  ojjjj…..

  1. Bądź łaskaw zobaczyć materiał, do którego, między innymi, już odnośniki podawałam, a który jest na moim blogu, to się dowiesz.

 6. no ale tam nie ma nic o zwiazkach chemicznych ktore podobno maja byc w tych smugach!
  a sporo mam sie do czegos przekonac to chce faktow a nie czczej gadaniny!

  1. Jeśli ten film, który od jakiegoś czasu jest już na moim blogu w zakładce Polecam, w temacie :Mroczne plany biologii syntetycznej https://www.youtube.com/watch?v=fZqrMaAzYco
   , nie zawiera Twoim zdaniem faktów, i jest to ‘czcza gadanina’, a materiał, który,wkleiłam w odpowiedzi dla
   Rembov;a, tez o niczym Cię nie informuje, to możliwe Dylvish, że pozazdrościłeś Heglowi, jego podejścia do faktów. ( jeśli takie są fakty, tym gorzej dla nich), a wtedy nic nie jest gwarancją zrozumienie spraw, których nie chce się rozumieć, bo to jest przypadek beznadziejny.

 7. ale ja chce tylko znac sklad chemiczny smug i zawartosc w nich szkodliwych substancji!
  nie przeinaczaj moich wypowiedzi!

   1. Ja bym był bardziej zainteresowany konkretnymi wynikami badań, metodologią ich przeprowadzania i informacją o tym, kto i kiedy je przeprowadził. Możesz wskazać jakieś źródło, które zawiera takie dane?

    1. To dlaczego robisz, co możesz, aby czytając Twoje wypowiedzi miało się wrażenie, że jedynym celem Twych zainteresowań jest OBALANIE informacji, których nie chcesz, lub ktoś Ci nie pozwala, przyjąć do wiadomości?

     Dane są w podanym przeze mnie materiale, no a w swojej przeglądarce masz opcję wyszukaj; bo materiału w necie jest tyle, że dnia Ci nie starczy na czytanie wszystkiego i oglądanie, tego, co w temacie smug chemicznych ludzie już odkryli i przetestowali i sfotografowali..

 8. no ok…. przeczytalem.. i jak dla mnie to wypociny..ktos podaje nazwy bakterii, ktore od setek tysiecy lat znajduja sie w powietrzu..reszta to w przewazajacej wiekszosci metale..(znaczy te wymienione).. no i?jaki z tego wniosek?ano nijaki!
  z bardzo prostej przyczyny:nie zostalo przeprowadzone ANI JEDNO badanie skladu rzekomych chemitrails!ANI JEDNO laboratorium nie dokonalo zadnej analizy!
  i wiesz co Bianko? nie dlatego ze sa w zmowie!bo co innego mam na mysli..chodzi mi o to,ze skoro sa organizacje walczace z NWO/chemitrails itp to czemu ZADNA taka organizacja nie zlecila takiego badania?przeciez one nie sa drogie.. toz to zwykle badanie laboratoryjne..
  ano ja Ci powiem dlaczego tak sie dzieje:dlatego, ze gdyby tak sie stalo, to cala spiskowa teoria wziela by w leb!

 9. 1.caly czas prosze o konkrety a Ty ciagle jedynie co robisz,to dajesz jakies linki do pierdol gdzie nic nie ma…
  podaj KONKRETNY SKŁAD smug i zawartosc w nich substancji szkodliwych!
  2.rozumiem ze juz dawno zawiadomilas prokurature, ze ktos rozpyla niebezpieczne substancje?jaki jests postep prac organow scigania?
  3.co na no sanepid?

   1. Jaką politykę? Jeżeli ktoś rozpyla nad Polską niebezpieczne substancje, które zagrażają zdrowiu i życiu, to popełnia przestępstwo naruszenia Art. 163 § 1 p. 3 Kodeksu Karnego. Wiedząc o tym powinnaś natychmiast powiadomić prokuraturę lub policję, ponieważ, pomijając już troskę o bezpieczeństwo ludzi, jeżeli wiesz o tym, że takie przestępstwo ma miejsce, a mimo to nie zgłosiłaś go do odpowiednich służb, sama popełniasz przestępstwo karane z Art. 240 Kodeksu Karnego.

    1. Żadna działalność, mająca miejsce w atmosferze danego państwa nie odbywa się bez wiedzy służb zajmujących się tymi obszarami. W Polsce opylania, należące do działki geoinżynierii, mają miejsce od 2003 roku, 15.05 min. Dr n. medycznych Jerzy Jaśkowski, relacjonujący temat geoinżynierii w tym materiale: https://www.youtube.com/watch?v=5WIhZBAosfQ informuje, że geoinżynieria należy do spraw wojskowych, a więc nie podlega procedurom cywilnym, które tak błyskotliwie z Kodeksu poslusznie chlasisz, Rembov, ale podlega Ministerstwu Obrony Narodowej, dlatego też organizacja, zajmująca się sprawą geoinżynierii, wystapiła już z oficjalnym pismem do MInisterstwa i otrzymała oficjalną odpowiedź, co implikuje, jakiekolwiek działania, jakichkolwiek innych służb, w tym cywilnych, a tym bardziej jakichkolwiek osób prywatnych.
     Cały materiał, z cytowanymi fragmentami tego oficjalnego pisma i odpowiedzią na nie, w w/w filmie.

 10. Doktor nauk medycznych nie jest autorytetem w kwestiach, o których tutaj rozmawiamy. Natomiast, jeżeli to podpada według ciebie pod armię, to doniesienie powinnaś złożyć do prokuratury wojskowej.

 11. no ale my niestety mamy racje.. skoro masz wiedze o popelnianym przestepstwie a nic z tym nie robisz,to sama lamiesz prawo!
  pytanie tylko dlaczego tak robisz?
  dlaczego pozwalasz na to aby ludzie byli truci??

  1. Powyższy komentarz publikuję, jako przykład trollingu uporczywego o charakterze zaczepnym, z którym można się spotkać niemal na każdym forum, to naprawdę nie jest kuriozalny przypadek. Taki trolling odbywa się na wielu płaszczyznach, z użyciem różnych form nacisku i perswazji, oraz na różnych poziomach intelektualnych, i ja jestem w odpieraniu tego trollingu już zaprawiona, ale ponieważ jest on czasochłonny, w związku z czym aby oszczędzić Gościom mojego bloga dalszego zniesmaczenia intelektualnego, a sobie czasu, informuję niniejszym Dylvish, że jeśli uznam kolejną Twoją wypowiedź za dalszą próbę trollowania, nie będę publikować takich komentarzy.
   Dotyczy to każdej potencjalnej próby trollowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *