Motywator – Rebus

Tym razem chciałabym zaproponować Gościom mojego bloga interesujący Rebus pod hasłem: znajdź różnicę:

1.

nasa-earth

2.

nasa-znajdź-różnicę

3.

nasa-znajdź-róznicę1

4.

nasa-felix

nasa-flat-horizon1

5.

nasa-jęzor

 

7 komentarzy do “Motywator – Rebus

 1. Kompilacja zdjęć podpisana jako nr. 1 jest fajna. Widać na niej jak mogą się różnić zdjęcia tego samego obiektu w zależności od użytego aparatu, materiału światłoczułego i ustawień podczas wykonywania fotografii.

  Co do 2 i 3 to byłabyś bardziej wiarygodna, gdybyś dała link do oryginalnych zdjęć, a nie zrzuty ekrany z filmików. Wynika to z faktu, że zwolennicy teorii spiskowych, co pokazałem na forum PROTESTANCI, potrafią fałszować zdjęcia aby “udowodnić”, że ktoś w NASA przy nich majstrował.

  1. Ze słowem kompilacja jestem w stanie się zgodzić, ale dalej już nie, bo NIE są to zdjęcia, ale kompozyty – malunki. Kaźdy wnikliwy i myślący człowiek zadaje sobie pytanie – wiedząc już, że to NIE są zdjęcia – co stoi na przeszkodzie, aby NASA pokazywała zdjęcia, zamiast malunków i kompozytów, oraz animacji komputerowych. Czy muszę naprowadzać Cię dalej na właściwe tory dedukcji?..

   Filmy w całości można obejrzeć po tytułach. ( w nr 1. nie zanotowałam z którego filmu jest to kadr, więc podam odnośnik przy okazji).

  2. Rembow, (pomijając oczywisty fakt, o którym Juneo wspomniała poniżej), jakież to parametry mogą aż tak wpływać na “zdjęcie”, że przy tych samych wielkościach rzekomego globu Ameryka Północna zwiekszyła by swoje rozmiary dwukrotnie?? Lejesz wodę i to mało umiejętnie.

   Prawda jest tylko jedna i jest Świadek, przed którym sie nie wykręcisz. Ostrzegam Cię, opamiętaj się póki masz jeszcze czas. Z każdym takim wpisem zgarniasz na swoją głowę rozżarzone węgle.

   1. Takim parametrem jest odległość od powierzchni Ziemi w momencie, w którym wykonano zdjęcie. Możesz to sam przetestować na dowolnym obiekcie w swoim otoczeniu wykonując mu kilka zdjęć z różnych odległości. Im bliżej będziesz miał obiektyw, tym większym będzie wydawał się na zdjęciu ten obiekt.

  1. Masz może jakiś poważny materiał na ten temat? I może tak z łaski swojej opublikowałabyś komentarz, w którym wskazuje na przyczynę różnic pomiędzy zdjęciami z punktu 2?

   1. A ten, który wkleiłam jest za mało poważny?
    Tam jest również odpowiedź na kolejne Twoje pytanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *