Motywator Radosny! :)

Co prawda dni świąteczne związane z Pamiątką Zmartwychwstania Pańskiego są za nami, ale skoro ten zmieniający wszystko fakt historyczny, którego przesłanie tak trafnie  zostało przedstawione poniżej, jest aktualny od ponad dwóch tysięcy lat,  i warto o nim pamiętać nie tylko w dni świąteczne, ale codziennie,  więc z radością chciałabym podzielić się tym Motywatorem z Gośćmi mojego bloga.

motywator-radosny
Gdy mamy do czynienia z ogromną różnorodnością doktryn narosłych przez wieki, i kultywowanych tradycji podążania za autorytetami, które były inicjatorami różnych ruchów, teorii, bądź twórcami systemów doktrynalnych; Zmartwychwstanie Pana Jezusa Chrystusa czyni Go niezaprzeczalnie Jedynym Autorytetem w kwestii wieczności, która prędzej czy później będzie dotyczyła każdego z nas,  więc nie bójmy się zaufać Stwórcy i Jego Słowu!

10 komentarzy do “Motywator Radosny! :)

 1. Приветствую

  Предлагаю вам новую коллекцию платьев 2017 года
  (..)
  ———————————————–
  From Bianka:
  Dear Guest,
  Thank you for the greetings.
  The blog is not created for the trade, so the advertisement has been removed.

 2. buy (..)

  —————–
  Wiadomość od Bianki ( message from Bianka):
  Tekst wpisu edytowany, ze względu na reklamę.

  No advertisement here, please. Another one will be removed, too.

 3. (..)
  ———————-
  Response from Bianka: WARNING: The blog is NOT created for dirty trolling. Do NOT try it again.

 4. Bardzo ciekawe ujęcie tematu. Niestety nie mogę
  zgodzić się ze wszystkimi stwierdzeniami.

  —————————-
  Odpowiedź od Bianki: Dziękuję za wizytę na moim blogu i wpis.

  Skoro sam Stwórca pozostawia każdemu człowiekowi wolny wybór, w tak fundamentalnej kwestii, to uważam , że trzeba szanować wolną wolę wyboru przekonań każdego człowieka, aczkolwiek szczerze zachęcam do dogłębnego zbadania tego, co Biblia przekazuje o Osobie Jezusa Chrystusa, celu Jego życia na ziemi, śmierci i zmartwychwstania, gdyż konsekwencje tego wyboru dotyczą każdego człowieka, i rozciągają się poza życie doczesne.

 5. Get More Info (..)
  ———————–
  edited by Bianka above.
  Response from Bianka : I do not enter to unknown websites. I do not put any advertisement here either. If the material is connected to any topic mentioned on my blog, describe briefly what you want to say here, pls.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *