Gdzie diabeł nie może (..)..

Zapraszam na kolejny ekscytujący materiał, w którym zostaną poruszone sztandarowe zagadnienia, dotyczące percepcji świata rzeczywistego, którego wizerunek, utrwalany ludzkości na różne sposoby , niemal od kołyski aż po grób, jeszcze do niedawna pozostawał niewzruszony ;( jeśli można tak się wyrazić o heliocentryzmie z jego ‘kosmicznymi’  prędkościami, od których może  kręcić się w głowie bardziej , niż na karuzeli).

Dodatkowym punktem, którym możliwe, że chciała nas pozytywnie zaskoczyć wiadoma wszem i wobec ‘kosmiczna agencja z monopolem na kreowanie wszechświata’, jest  to, że prelegentką, prezentującą tak zwany naukowy punkt wierzenie, jest pani astronom, a więc kobieta do zadań specjalnych z zakresu dziedziny zdominowanej procentowo przez mężczyzn, co w moim odczuciu, ma mieć tym bardziej perswazyjny wpływ na męską część widowni, bo skoro o tak oczywistych sprawach, jak oficjalny kształt naszego świata, potrafi się wypowiadać nawet kobieta, to być może, ma to na celu wywołanie uczucia permanentnego wstydu u męskiej części widowni, która postanowiła podważyć ten oficjalny model. Możliwe też,  skoro próbowano już wszystkiego innego, w męskim wydaniu, ale z coraz marniejszym skutkiem, gdyż  ludzi, którzy zaczynają kwestionować heliocentryzm  ciągle,  przybywa, zamiast ubywać, ktoś (decyzyjny w tych sprawach), uznał, że może należałoby się posłużyć starą, sprawdzoną już u zarania dziejów ludzkości metodą zwiedzenia, mianowicie  ten ktoś, o nazwijmy to oględnie genetyce różnej od ludzkiej, stwierdził, że trzeba znowu posłużyć się kobietą.

W tym miejscu całkowicie odcinam się od nieładnych komentarzy pod adresem  pani astronom, bo nie w tym przecież rzecz, jak ona wygląda, czy jak bardzo gestykuluje, chociaż  i ja jestem zwolenniczką bardziej opanowanego sposobu ekspresji, ale chodzi o to, w jaki sposób ponownie rodzaj ludzki jest perfidnie manipulowany i wprowadzany w błąd, poprzez bezpardonowe wykorzystanie, i to na wielu poziomach, bo przecież obok tego całego kłamstwa ubranego w para-naukowy żargon, istnieje całe ‘zaplecze’, przynoszące apanaże, o których zwykłym śmiertelnikom nawet się nie śniło, bo sumy te są pochodnymi matemagiki znanej tylko najpoważniejszym bankierom.

Oczywiście poza etatowymi piewcami teorii, mającej na celu trzymania na smyczy grawitacji, wirującej na kuli ludzkości, są jeszcze tak zwani działacze ideowi, których wynagrodzeniem jest posilanie się poziomem frustracji, jakie wywołują ich pozbawione kultury komentarze, ale to skutki uboczne, które  się uwidaczniają przy okazji każdego  zderzenia prawdy z kłamstwem.

Autor filmu pozwolił sobie na błyskotliwe, a co najważniejsze trafnie ukazujące błędne założenia teorii heliocentrycznej, komentarze.

Materiał pt.: Obalenia “dowodów” astronoma z NASA na kulistość ziemi – z kanału Red Flag Media,  został przetłumaczony przez Użytkownika o nicku AstroAra, którego pozostałe materiały na portalu You Tube, też bardzo polecam. Jako, że jakość napisów nie jest wystarczająca w formacie pomniejszonym, zachęcam do obejrzenia materiału w większym formacie.

3 komentarze do “Gdzie diabeł nie może (..)..

 1. Patrzę na wszechświat i zupełnie nie rozumiem jak człowiek wierzący może uznawać za prawdziwy model płaskiej ziemi. Te wszystkie miliony gwiazd, ogromne odległości, wieczny ruch, niesamowite energie, przerażający i fascynujący ogrom wszechświata, a z drugiej strony mikrokosmos atomy, światło, kwarki itd. A i jeszcze uniwersalne prawa, które wszystko to opisują i tłumaczą. Jeszcze ich do końca nie znamy, ale powoli poznajemy i to jest fascynujące! Jeśli jakiś genialny boski umysł miałby coś stworzyć to właśnie coś takiego!!
  A z drugiej strony wiara w to że Bóg stworzył coś na kształt wielkiej stodoły ze szklanym dachem i ponalepiał tam naklejki gwiazd i tylko na tyle Go stać. To okropne, robimy z geniusza majsterklepkę!

  1. Dedukuję, że pisząc ‘człowiek wierzący’, miałeś na myśli kogoś, kto wierzy jakimś ustalonym autorytetom, a niekoniecznie Biblii, tak?

   Z tego, co napisałeś wnioskuję, że masz już określony pogląd na to, w jaki sposób powinien jawić się światu geniusz w wykonaniu Boga, tak by nie kłócił się on z taką ideą, która jest promowana jako oficjalne stanowisko do wierzenia dane światu, w majestacie współczesnej koncepcji kosmologii, wspomaganej przez dwa poważne przemysły: tak zwany kosmiczny i rozrywkowy, które robią wszystko, mając do tego do dyspozycji miliardy, aby z tej, jak to określiłeś Bożej stodoły ze szklanym dachem, zrobić stajnię Augiasza, w której, jak mają nadzieję, nikt nie będzie wiedział, jak posprzątać.

 2. (..Edit by Bianka}There are a number of designers who have come up today tocreate a niche for themselves in the market or have already establishedthemselves well.Fitflop Positano Sale Clearance Designer brands have

  From Bianka:
  Dear Guest,
  The blog is not created for a trade.
  Have a nice day.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *