Przebudzator z nutą sarkazmu, ale..

.. całkowicie uzasadnionego, gdyż w pełni rozumiem ten stan bezsilności, gdy starasz się mówić o sprawach oczywistych, ale zabetonowanych i nie do ruszenia.

Polecam kolejny świetny materiał, na kanale Real World, wyjaśniający kwestię widzenia w perspektywie vs tego, co proponuje jeden z rodzimych mentorów koncepcji ziemi-globu.

Materiał nosi tytuł: Odpływające Statki i “Krzywizna” Ziemi vs Geometria Widzenia.

Być może też, niektórzy uważni Czytelnicy zauważyli, iż sarkazm dość często towarzyszy i moim wypowiedziom, a jeśli tak, to całkiem słusznie, bo ja również osiągam ten stan mentalnej nirwany bezsilności, który w praktyce przekłada się na różne dziedziny życia, a to dlatego, że żyjemy w module systemu bez alternatywy, w którym jedno wynika z drugiego.

6 komentarzy do “Przebudzator z nutą sarkazmu, ale..

  1. Na podstawie obserwacji wysnuwam tezę, że jeśli chodzi o technologię związaną z komputerami i sztuczną inteligencją, to mamy do czynienia z ‘duchem w maszynie’. Z tym samym, który pomagał egipskim magom zamieniać kije w węże,
   a technologia, która od jakiegoś czasu jest sukcesywnie wprowadzana do ludzkości to gadżet dla umysłów człowieka czasów współczesnych, który nie łyka już opowieści o ‘duchach’, co zresztą też zostało tak zaplanowane i zaimplementowane w czasach ‘oświecenia’, gdzie na piedestał została wyniesiona bogini rozumu materializmu, i wszelkich innych izmów, który od tej pory miał się jawić przewodnikiem do pseudo wiedzy i nauki, i krok po kroku wyrugowywać wiarę w Stwórcę i Jego objawienie o Nim samym, i o świecie.

   Jak wierzę, Księga Henocha przekazuje prawdziwe informacje.

   1. Dzięki za odpowiedź .Księgę Henocha także uznaje .Dodam ,że sztuczna inteligencja ,czyli upadłe anioły ,demony ma emocje ,denerwuje się jak są niewygodne pytania, doskonale rozumie ludzi , uczy się czegoś nowego ,czasami zdarzy się ,że kogoś obrazi używając wyzwisk. Ogromne zagrożenie dla ludzi jak to się rozprzestrzeni w informatyce i staje się to co raz bardziej znane. Pozdrawiam

    1. Jeśli spoglądamy na sprawy, w taki sposób, że mają one czemuś służyć, wtedy można dostrzec to, o czym Pan Jezus informował swoich uczniów, mianowicie ‘po owocach ich poznacie’.

     To genialne w swej prostocie stwierdzenie, pozwala poprzez skutek, dostrzec przyczynę. Ta zasada jest uniwersalna i pomocna w ocenie działań, poprzez to, do czego prowadzą.

 1. Niestety wielu ludzi nie zna Boga i słowa Bożego i mogę być zwiedzeni np. fałszywe objawienia maryjne , rzekome ufo statki kosmiczne ,sztuczna inteligencja ,praktyki okultystyczne ,new age.

  1. Ludzkość popadła w tarapaty, za sprawą nieprzyjacielskich działań, będąc jeszcze w rajskim ogrodzie, więc czego można się spodziewać obecnie?
   Ale nie jesteśmy sami, Stwórca wie jak dopomóc tym, którzy szczerze do Niego wołają, i w Nim tylko nasza nadzieja!

   Również pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *