Prawdziwe kłamstwa a prawdziwy widok..

.. w ramach unaocznienia jak się ma jedno z drugim, co z powinno być pomocne w odsiewie plew od ziarna; proponuję zestawienie ujęć ze skoku Feliksa.B z ziemią-kulką według NASA w tle, a następnie  widok zapierający dech, gdzie ziemia z wysokości jest płaska, jak stół.
W 6 minucie 39 sek. zobaczymy symbol cyrkla i kątomierza, i nie jest to emblemat  Drużyny G, ale niewątpliwie to Towarzystwo wie, do czego służy cyrkiel i rozumie, dlaczego następnie zaprezentowane mapy i emblemat Narodów Zjednoczonych,  przedstawiają kontynenty na płaszczyźnie okręgu.
Zobaczymy też Charlie’go Chaplina w jednej z jego popisowych ról, jakże ponadczasowo wymownej i wpasowującej się w temat.
Zapraszam:

9 komentarzy do “Prawdziwe kłamstwa a prawdziwy widok..

 1. Podziękować Bogu za ludzi takich jak Ty, którzy otwierają oczy innym, choć nie jest to proste w dzisiejszych czasach.
  Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tym co robisz.

  1. Cieszę się niezmiernie, że zechciałeś się podzielić swymi spostrzeżeniami na moim blogu, dziękuję!
   Mam nadzieję, że Rembov, zechce przemyśleć to, co napisałeś, bez uprzedzeń, z którymi podchodzi do informacji podawanych przeze mnie. Ufam, że Rembov w końcu odblokuje się do myślenia.
   Pozdrawiam serdecznie. 🙂

   1. Gdybym nie myślał i nie potrafił wyciągać wniosków, to może bym uwierzył w to co opowiadasz na temat płaskiej Ziemi. Niestety, już zwykła codzienna obserwacja Słońca, które w wyznawanym przez ciebie modelu powinno być widoczne przez CAŁĄ dobę, zaprzecza temu wszystkiemu, co nam tutaj opowiadasz. Nie mówiąc o całej gamie przedstawionych ci innych dowodów, które uparcie ignorujesz bo OBALAJĄ hipotezę o płaskiej Ziemi.

     1. Słońce wędrujące nad “okręgiem Ziemi”, które nigdy nie zachodzi za krawędź, powinno być widoczne z KAŻDEGO punktu na tym “okręgu” przez całą dobę. To są nieubłagane prawa tego wszechświata. Jak nie wierzysz, to narysuj sobie gdzieś na Ziemi okręg o średnicy 10 metrów, a potem zacznij sobie po nim chodzić i sprawdzać, czy jest jakieś miejsce, z którego nie widziałabyś jego całej krawędzi. Tak jak ty widzisz krawędź, tak samo ktoś miniaturowy, umieszczony w dowolnym punkcie tego pola wyznaczonego okręgiem, widziałby ciebie cały czas, niezależnie od tego, gdzie byś się ustawiła.

      A jak wyjrzysz za okno, to nawet dzisiaj wieczorem ujrzysz Słońce chowające się za horyzont, a nie przechodzące nad północną stronę widnokręgu (co powinniśmy oglądać z płaskiej Ziemi przedstawionej na modelu, który zaprezentował autor tego filmiku).
      ————————
      Odpowiadam:
      Powyższe stanowisko bierze się z niezrozumienia widzenia w polu perspektywy, jeśli dobrze rozejrzysz się na moim blogu, to znajdziesz materiał, który wyjaśnia dlaczego słońce, czy księżyc, które w płaskim modelu krążą NAD płaszczyzna ziemi, są obserwowane w taki sposób, w jaki widzimy gołym okiem, polecam też dodatkowo: https://www.youtube.com/watch?v=1H2KeQUcmvg

 2. Daj linka, bo nie widzę powodu, abym miał tracić czas na przekopywanie się przez całego bloga. Co do filmiku, to mnie rozbawił, bo nie zawiera wyjaśnienia, tylko stek pseudonaukowych bzdur.

  1. Też nie widzę powodu Rembov, abyś przekopywał się przez materiał na moim blogu, skoro nie masz na to ochoty.
   Ale skoro już regularnie masochizujesz tu swój tak zwany naukowy punkt widzenia, który obrałeś jako nienaruszalną doktrynę, to pozwól, aby każdy, kto zechce się zapoznawać z prezentowanym tu materiałem, nie musiał przekopywać się przez nadmiar Twoich komentarzy, promujących to, co jest wpajane każdemu od najmłodszych lat, przez system edukacyjny, media i przemysł filmowy.

   1. Ja chętnie przeczytam sobie to, co napisałaś, ale skoro ty nie widzisz powodu, aby wskazać dokładny wpis, który potwierdzi twoją wizję świata, to dlaczego ja mam go szukać? Tobie się nie chce go podlinkować, to mi tym bardziej nie chce się przeszukiwać x wpisów aby go znaleźć. 😀

    Zaś co do “przekopywania się”, to moje komentarze w żaden sposób NIE utrudniają zapoznawania się z tym, co zamieszczasz w swoich wpisach na forum, bo znajdują się POD nimi, a nie “przed”. Nie ma konieczności czytania komentarzy przed zapoznaniem się z twoimi wpisami, więc nie wmawiaj sobie, że one w jakikolwiek sposób utrudniają zapoznanie się z nimi. 🙂

  2. Salam alejkum.
   Wierzysz że wszystko co mówi nauka i naukowcy jest prawdą? Jesteś w błędzie. Jeśli znajdziesz jedną rzecz która okazała się oszustwem, będziesz chciał znaleźć kolejne, a potem pójdzie już z górki, czego Ci życzę. Dziś mój teść wypalił o WTC: “sąsiad mi powiedział, że to było oszustwo…”, (podburzyło to trochę jego punkt widzenia), więc wyjaśniłem mu prawdziwą historię. A przecież wszyscy widzieli samoloty w TV 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *