Płaska ziemia. Największe kłamstwo NASA..

Zapraszam na film, który jest kompensacją zagadnień związanych z  tematem płaszczyzny ziemi,  nurtujących  Dave’a Murphy’ego, który jakiś czas temu wybrał czerwoną  kapsułkę Morfeusza..

W  słynnej  scenie WYBORU pomiędzy PRAWDĄ a pozostaniem w błogiej niewiedzy, Morfeusz ostrzegł Neo, że jeśli wybierze  czerwoną kapsułkę, nic już nie pozostanie takie samo, jak przedtem..  podróż do króliczej jamy może oznaczać zmianę nie tylko w postrzeganiu świata, ale i zmiany w życiu, jeśli do tego ktoś zdecyduje się na wyjście z matrix’a, (tak się stało, w przypadku Dave’a, czym dzieli się na swojej stronie.)


Zapraszam też na bonus.

6 komentarzy do “Płaska ziemia. Największe kłamstwo NASA..

 1. Może Rembov po obejrzeniu tego filmiku znajdzie odpowiedzi na pewne nurtujące go pytania?

  1. Tak, ja też na to liczę, że może z czasem, bo póki co, wierz mi, nic na to nie wskazuje..

   1. Bianko, jeżeli sądzisz, że przekona mnie filmik, który prezentuje OBALONE argumenty na temat płaskiej Ziemi (w tym również przeze mnie), to grubo się mylisz.

    1. Rembov, nie dajesz sobie czasu na porządne i poważne przemyślenia, a przy tym chciałbyś zaprzęgać mnie do ciągłego towarzyszenia Ci i rozpatrywania tego, o czym przecież jest mowa nie tylko na w/w filmie, ale i w innych materiałach, które są zaprezentowane na blogu. Tu nie jest miejsce na forsowanie stanowiska, które tak z rozmachem chciałbyś przedstawiać. Oczywiście masz prawo tak myśleć, jak uważasz, ale mój blog nie został założony w intencji ustawicznej polemiki z kimś, kto prezentuje stanowisko, powszechnie przyjęte jako jedyne prawdziwe.
     Mój blog został założony z myślą o kimś, kto zaczął dostrzegać, że ta powszechna doktryna o świecie i wszechświecie, którą wpaja się ludziom od ich wczesnych lat, poprzez system edukacyjny i media ma poważne luki i przekłamania, i stanowi niejako substytut rzeczywistego świata. Pisałam już o tym poprzednio, a Ty mimo to, poczuwasz się nieprzerwanie do bycia cenzorem, który wyznaczył się tu, aby stać na straży ‘poprawności ideowej, poprzez znajdywanie błędów merytorycznych’, w ‘trosce’ o to, aby ktoś, kto trafi na mojego bloga, przypadkiem nie zaczął poważnie zastanawiać się nad informacjami tu prezentowanymi.
     Jednak są ludzie, którzy chcą i mogą myśleć samodzielnie i z myślą o nich zaistniał ten blog.

  1. Naukowcy mówią, że te dziury zrobił ‘gaz’, no a ludzie wiedzą swoje..
   W każdym razie ściany tego ogromnego krateru wyglądają bardzo zagadkowo, są gładkie, jakby wypolerowane, nie wygląda na to, aby powstały podczas jakiegokolwiek znanego ‘wybuchu’.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *