Wielki Reset..?

Amerykańskie zaćmienie słońca już za nami, i jak się można było tego spodziewać, nie było to  całkiem zwyczajne zaćmienie, czyli takie, do  jakiego byliśmy przyzwyczajeni przez oficjalne źródła informacyjne. Obserwatorzy, którzy bezpośrednio mieli możliwość śledzić to wydarzenie, zdążyli już podzielić się swymi spostrzeżeniami, które nie pokrywają się z tym, co pokazywała NASA, i co było nadawane przez mainstreamowe stacje ‘na żywo’.

Sama usiłowałam śledzić relacje z  zaćmienia w internecie, na you tube, ale ku memu niemiłemu zaskoczeniu, w you tubowej przeglądarce ukazywały się stacje mainstreamowe,  z wiodącą relacją  prowadzoną przez przedstawicieli z NASA, a gdy w końcu udało mi się znaleźć na żywo te relacje, które ja chciałam obejrzeć, to  odbiór był zakłócony, poprzez opóźniony obraz i głos, albo w ogóle się urywał, jakkolwiek udało mi sie zrobic screena z zaćmienia relacjonowanego na żywo, pozamainstreamo, i oto on: solaeeclipse-live:
To, co na nim widać jest niezgodne z oficjalną wersją zaćmienia, ale zgodne z innymi relacjami naocznych świadków, które ukazały się po 21 sierpnia br.

Na przykład tutaj : z relacji na tym filmie wynika, iż podczas zaćmienia nie było księżyca! – o czym opiewa sam tytuł – ‘Księżyca nie wykryto’.
2017 Eclipse: Forensic Analysis: Part 2 – Color Curves: No ‘Moon’ detected

Przykład z w/w materiału- dowód na to, że księżyc nie spowodował zaćmienia słońca:

no-no-no-moondetected

Z kolejnego materiału, pt.: Eclipses Aug 21 2017 SHOCKING Nothing blocked the Sun, dowiadujemy się, że :
W dniu zaćmienia słońca, od rana smugowano chemtraisami niebo, w wariacki wręcz sposób. Na wstępie, Autor filmu natrafił na oficjalna foto-bombę wyprodukowana przez NASA,  widzimy tu ‘ stację ISS’, na tle ‘słońca zacienianego czarnym czymś, co ma być księżycem., kolejne  spikselowane ‘zdjęcie’ CGI, zostaje opatrzone trafnym komentarzem: – kłamstwo , jak zwykle., ale komentarz kolejny , na  tle obrazka CGI, jest elektryzujący, ponieważ bezpośredni obserwator stwierdza, że to, co było można oglądać, to fakt, że ABSOLUTNIE NIC, nie zakrywało słońca! Ludzie, którzy badali ten materiał z NASA poprzez fotoshopa i innymi metodami określania spektrum, doszli do tych samych wniosków: NIC tam nie blokuje słońca.. Pytanie zatem padło: – co blokuje światło? Odpowiedź – NIC nie blokuje światła. To, co zobaczono, było czymś dziwnym, kompletnie czymś innym, niż można się było spodziewać zobaczyć podczas zaćmienia słońca.
Oto w/w obrazek CGI – ‘ISS na tle słońca’:

nasa-iss

A oto , co rzeczywiście zobaczono:

eclipse-nothing-sun

Nic nie blokowało słońca.

eclipse-nothing-spectrum2

eclipse-nothingthere

Autor  stwierdza, że ma swoją koncepcję na temat tego, co się wydarzyło na oczach zdumionych obserwatorów, i że musiało w tym maczać paluchy nie z tego świata, tak zwane ‘ufo’, .
Nadmieniam przy tej okazji, to, o czym już wspomniałam na moim blogu wcześniej,  iż to ‘coś’, co nie jest ludzkiego pochodzenia, ale też nie jest tym, z czym się kojarzy przeciętnemu miłośnikowi  hollywoodzkich produkcji a’laGwiezdne Wojny’.  Te byty nie przybywają z ‘otmętów bezkresnego kosmosu’, ale z otchłani i rejonów, gdzie gatunek ludzki nie już wstępu, o czym popowiadał onegdaj Phil Shneider, konstruktor i budowniczy głębokich podziemnych baz, w technologii, jak to on sam określał , wyprzedzającej obecnie znaną na powierzchni o 1200 lat, no a o czekającym nas spektaklu, wieńczącym epokowe dokonania  para-naukowej-szacownej -instytucji od  generowania komputerowo świata, ostrzegał nie kto inny, ale sam Werner von Braun, swoją współpracownicę Carol Rosin, od której o tym wiemy, bo zechciała się tymi informacjami z innymi podzielić.(o tym też już pisałam na blogu). Ma to być sfabrykowana wizytacja ‘Kosmicznych braci’, w którą niestety większość ludzkości da się z niewiedzy wkręcić.

Czy czeka nas po drodze jakiś Wielki Reset? Ponownie ze słońcem w roli głównej?,- bo wydaje się, iż słońce jest ulubionym motywem, przy pomocy którego wodzi i uwodzi się ludzkość przez stulecia) Patrząc naw/w podlinkowaną predyktywną produkcję w hollywoodzkim stylu , możemy się spodziewać, że nasz świat zostanie przemodelowany w sposób, o którym współczesnym zapracowanym Kowalskim i Smithom nawet się w najgorszym koszmarze nie śniło, .(no chyba, że jest na bieżąco w światowej kinematografii fantasy-sf).

Oto kadr ze słońcem z ww/ materiału o Wielkim Resecie:

reset-sun

A oto -jakże niezwykle  podobny widok z realnego wydarzenia podczas omawianego zaćmienia słońca:

no-real-sun-eclipse

Polecam powyższy film w całości: ludzie nie widzieli cieni, czas zaćmienia się nie zgadzał:

no-moon1

‘Ponieważ nie było księżyca,  coś innego wywołało to zaćmienie słońca dzisiaj’.

no-no-moon-gotdarker

Po prostu się ściemniło, ale księżyca tam nie było.

W materiale pt: No Moon, No Eclipse, Unless You’re Wearing eclipse Glasses

Autor pyta, : Ten film został zrobiony, gdy mieliśmy  76,7% zasłonięcie słońca księżycem. Księżyc  nie był widziany przed lub po zaćmieniu. Więc co właściwie widzieliśmy, kiedy założyliśmy okulary?

cdn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *