Ciemno, coraz ciemniej..?

Dni coraz krótsze i wydawać by się mogło, iż to naturalne, że coraz wcześniej robi się coraz ciemniej, a jednak uważny obserwator jest w stanie zauważyć niepokojące anomalie związane ze słońcem. Zapewne niewiele osób słyszało o tak zwanym ‘symulatorze’ słońca. Nie chodzi tu bynajmniej o radosną instalację niemieckiej myśli technicznej, której opis jednak nie napawa optymizmem, skoro czytamy, cytuję fragment za źródłem:

‘W bardzo dużym uproszczeniu cały eksperyment polega na tym, aby podgrzać sztucznym słońcem wodę i uzyskać w ten sposób czysty wodór. Oczywiście, ten sam efekt można by uzyskać stosując odpowiednie systemy luster, soczewek i światło słoneczne, jednak naukowcy chcą się uniezależnić w pewien sposób od naszej gwiazdy. Jak sami podkreślają, Słońce to bardzo kapryśny współpracownik – nie zamierza pracować w nocy ani zasłonięte chmurami, a dodatkowo, w niektórych szerokościach geograficznych, jest całkowicie niedostępne przez długie miesiące. Właśnie dlatego poszukiwane są metody, które pozwolą udawać naszą gwiazdę i w ten sposób prowadzić badania praktycznie bez przerwy. Niezmiernie ważne dla powodzenia badań jest także zachowanie powtarzalnych warunków – tylko sztuczna instalacja może zapewnić pełną kontrolę nad niemal każdym parametrem.’

Jeszcze mniejszym optymizmem epatuje taka informacja – cytuję za w/w źródłem:

‘Energia, jaka zostaje skupiona w tym miejscu, ma moc 350 kW i jest nawet 10000 jaśniejsza, od naturalnego światła słonecznego z jakim spotykamy się na co dzień. Tak silny strumień światła bez problemu zabiłby człowieka w zaledwie chwilę. Niestety, aby wyprodukować wodór niezbędne są tak ekstremalne temperatury i energia.’

Oto jak się prezentuje owa instalacja:

sumulator-german

źródło podane wyżej w w/w artykule.

Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że takie podrabianie Pana Boga może źle się skończyć, gdyby tak te niebezpieczne igraszki z naturą wymknęły się spod kontroli, oraz nie daj Boże gdyby jakieś wrogie siły  potraktowały  jako inspirację do wrogich działań, produkcję rodem z Hollywood, pt. Wojna światów. Sceny rażenia ludzi promieniem, pod którym wyparowywali, przyszły mi od razu na myśl, gdy przeczytałam zacytowane wyżej info, a co dopiero, gdyby ktoś mniej pacyfistycznie nastawiony, zechciał dać upust wyobraźni , i co gorsza miał jeszcze na to pieniądze.
Konkluzja jest taka, że entuzjastyczne wynalazki naukowe mogą stać się nie mniej groźnym narzędziem w nieodpowiedzialnych rękach, i siać spustoszenie na różnych obszarach, jak czynią to horrorystyczne hollywoodzkie produkcje, w sferze ludzkich umysłów.

Przejdźmy teraz do rzeczonego ‘symulatora’ słońca, produkcji, jak chodzą oficjalne słuchy,  jedynej  -a jakże -agencji, która ma środki na produkcje każdej myśli technicznej, nawet takiej, o jakiej rodzajowi ludzkiemu do głowy by samo nie przyszło.

To coś raz wygląda jak kula, raz jak wirujący sześcian, który nie jest hologramem, bo odbija się w wodzie, czasami wygląda jak plątanina drutów, która bardzo szybko się obraca. Ten obiekt jest czasami widoczny tylko przez chwilę, po czym znika i pojawia się ponownie.  Celem, jak przypuszczają różni obserwatorzy  jest powiększenie światła słonecznego, aby ukryć od jakiegoś czasu widoczne coraz bardziej dodatkowe ‘słońca’, czy ‘planety’, zwane Nibiru, albo planetą X, i inne towarzyszące obiekty. To by tłumaczyło ten zimny ‘ledowy; odcień światła, który najlepiej jest widoczny do zaobserwowania, gdy naturalne żółte światło słoneczne wyziera zza chmur, a tuż obok pojawia się to oślepiające zimne światło. Chemtrailsowanie też jest wzmożone, również w celu zubożenia widoczności, co widać także na naszymi głowami.Niebo coraz częściej przybiera nienaturalną różową poświatę.
symulator-sun1

sun-simulator-cube

sun simulator cube zoom

 

Bardzo ciekawy materiał, polecam w poniższym filmie, gdzie widzimy .. mrugające słońce, które zachowuje się jak włączany i wyłączany reflektor, albo żarówka, która się przepala i mruga..

 

Czy czekają nas ciemności?

Nasa zapowiadała aż 15 dni ciemności w 2015 roku.

sun-simulator-nasa-darkdays

Kolejna zapowiedź ciemności według Nasa już za kilka dni , ale  w/w materiale filmowym spotykamy się z konkluzją, żeby nie brać tej zapowiedzi na poważnie..  Możliwe, że Nasa testuje w ten sposób reakcję na zapowiedzi tych wydarzeń, które zapowiada Biblia.(Przypominam, że w tym roku ,  sztucznie wywołane zaćmienie słońca udało im się sfabrykować, a być może próbują usypiać czujność ludzi na wydarzenia, których jest coraz więcej i na niebie i na ziemi, i które znajdą swoją kulminację, jak zostały zapowiedziane :

Izaj. 13:9-11
9. Oto nadchodzi dzień Pana, okrutny, pełen srogości i płonącego gniewu, aby obrócić ziemię w pustynię, a grzeszników z niej wytępić.
10. Gdyż gwiazdy niebios i ich konstelacje* nie dadzą swojego światła, słońce zaćmi się zaraz, gdy wzejdzie, a księżyc nie błyśnie swym światłem.
11. I nawiedzę okręg ziemski za jego złość, a bezbożnych za ich winę; i ukrócę pychę zuchwalców, a wyniosłość tyranów poniżę.

*według King James Version ( w BW jest użyte słowo ‘planety’.)

Mat. 24:29-31
29. A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone.
30. I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy biadać będą wszystkie plemiona ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą,
31. I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

Obyśmy więc znaleźli się w owym czasie w grupie wybranych i oby nas ten dzień nie zaskoczył:

Łuk. 21:34-36
34. Baczcie na siebie, aby serca wasze nie były ociężałe wskutek obżarstwa i opilstwa oraz troski o byt i aby ów dzień was nie zaskoczył
35. Niby sidło; przyjdzie bowiem znienacka na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi.
36. Czuwajcie więc, modląc się cały czas, abyście mogli ujść przed tym wszystkim, co nastanie, i stanąć przed Synem Człowieczym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *