Przebudzator z nutą Retro..

W ramach kolejnego Przebudzatora do myślenia, zapraszam na archiwalny (jak to brzmi, prawda?) materiał, ilustrujący jak de facto wyglądały prawdziwe kłamstwa, o księżycowych podbojach ekipy pod egidą Apolla.
Mnie już jako dziecko nurtowało kuriozum istnienia na ‘wirującej kuli-ziemskiej‘, oraz dlaczego planety mają nazwy antycznych bożków!, no a gdy udostępniono naszemu socjalistycznemu światu informację, że zimnowojenni sojusznicy mają program kosmiczny, którego nazwa brzmi Apollo, to byłam zadziwiona, czemu wybrano tak mało naukowo brzmiącą nazwę, zamiast porządną i naukową, na przykład MIR? (Nazwa MIR brzmiała w socjalistycznie zindoktrynowanych uszach, całkiem naukowo).
Jeśli  więc chodziło o domeny zdominowane przez monopolistów  ‘kosmosu’, gdzie się nie obrócimy, tam mamy cały świat antyczny z jego tajemniczymi istotami; pół-bogami. Przypadek?..

Druga część filmu pokazuje nam już uwspółczesnione ‘obrazki z kosmicznych kuluarów’, które chyba mają wychodzić na przeciw, modzie retro i to w wydaniu wręcz soc-realizmu, pokazując nam wnętrza stacji ISS, gdzie z kaskaderskim poświęceniem,  aktorzy udający, że fruwają w nieważkości, dokonują cyrkowych akrobacji, w miejscu do którego nie wpuściłby nikogo żaden szanujący się oraz życie ludzkie behapowiec, ze względu na możliwosć zaplątania się i utknięcia na stałe, w  kotłowaninie przewodów.

Zapraszam zatem na film, którego niektóre ilustracje prezentuję poniżej:

nasa-fake

– przygotowania do kręcenia sceny  ‘na księżycu’.

nasa-fake1

-na ten widok wstrzymaliśmy na ziemi oddech.. mamy bowiem ,jak wieści napis LIVE – NA ŻYWO – z powierzchni księżyca! – no ale oto za chwilę..

nasa-fake3

– wielkie boom! – urwało się rusztowanie z reflektorami oświetlającymi studio filmowe.

nasa-fake5

-na scenę weszli inżynierowie -naukowcy od naprawiania wpadek sprzętu filmowego, oraz aby pomóc skonfundowanemu ‘kosmonaucie’ wykonać dubla.

nasa-fake7

A tak prezentuje się naukowo rozrysowany schemat sceny ‘orbitowania przy księżycu’.

nasa-fake10

– w opisie czytamy:  Gdyby  to ‘zdjęcie’ NASA  ziemi i księzyca (onok wklejonej wróżki), było prawdziwe, to czy ziemia z ksieżyca nie powinna byłaby wyglądać jak to widzimy z lewej strony poniżej, a nie tak jak to widać  na  ‘foto’ z kosmonautą i flagą?

nasa-fake11

– a kuku!..

nasa-fake16

nasa-fake17

– halo ziemia, halo studio, – podmieniamy obrazki do wyboru, do koloru.

nasa-fake19

– rozmiar ma znaczenie.

nasa-fake20

Robert Simmon, wizualizator designu na potrzeby NASA, stwierdza: ‘To  ( ta ziemia kula zwana ‘Blue Marble’, to fotoszop, bo tak musi być’.   To się nazywa tupet! No ale  , skoro ziemia nie jest kulą, to jasne, że musi tak być,  inaczej co pokażą ludzkości? nasa-fake22 nasa-fake23

-taki program edukacyjny?

nasa-fake21

– no i mamy to, napis brzmi: Twój świat to fotoszop.

nasa-fake24

– każdy taki pojedynczy ‘obrazek’ jest fałszywy, jako produkcja wygenerowana komputerowo, do czego NASA sama się przyznaje, w takim razie CO jest prawdzie?

nasa-fake25

– LIARS= kłamcy: propozycja nowego logo NASA.

nasa-fake26

– reklama sprayu do włosów dla pań, w ‘kosmicznej technologii ‘.

nasa-fake27

– no i doszliśmy do puenty tych ‘kosmicznych dokonań’.  Wygląda na to, że ktoś tu usiłuje nieudolnie podrabiać samego Pana Jezusa!..

nasa-fake29

-motywujący tekst z Listu do Efezjan: 6:16-17
16. A przede wszystkim, weźcie tarczę wiary, którą będziecie mogli zgasić wszystkie ogniste pociski złego;
17. Weźcie też przyłbicę zbawienia i miecz Ducha, którym jest Słowo Boże.

nasa-fake-8  nasa-fake-9

nasa-fake-14

– tak to wygląda, gdy mamy różnorodne scenario do grania przedstawień.

nasa-fake-28

-gdzie jest Niebo, gdzie wstąpił Pan Jezus, skoro mówi się ludzkości, ze jesteśmy takim pyłkiem w wielkim ‘wszechświecie’..?

Zapraszam na film:

https://www.youtube.com/watch?v=nou9-Pn8U8A

 

Jeden komentarz do “Przebudzator z nutą Retro..

  1. Czy to ładnie podawać fotosy z filmu jako fotosy rzeczywistości?
    ——————
    Odpowiedź od Bianki: Z wklejonych screenów z filmu,( którego niestety już nie można obejrzeć, bo film został usunięty), widać wyraźnie, na jaki problem chciał zwrócić uwagę jego twórca. Co i ja również starałam się uwypyklić, piszac ten temat.
    Skoro nie można już obejrzeć filmu, z którego zamieściłam screeny polecam film, omawiający tę tematykę, który jest dostępny na kanale Użytkownika AstroAra https://www.youtube.com/watch?v=wmT6uFjwgnI,

    Przy okazji zapytam, jak trafiłeś na mój niszowy blog? To jest blog adresowany głównie do wierzących w objawienie Biblii, w tym również, w kwestii kosmologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *