Znak bestii* – coraz bliżej?..

bestii* – w innych tłumaczeniach ‘zwierzęcia’.

Obj. 13:15
15. I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

Obj. 13:16-17
16. On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,
17. I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.

Obj. 14:9-13
9. A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,
10. To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.
11. A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.
12. Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa.
13. I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi.

Polecam gorąco materiał, pod tytułem: Znak Certyfikacyjny ID2020 prologiem do Znaku Bestii. w którym został omówiony temat tak zwanej tożsamości certyfikowanej (cyfrowej), i czego to kuriozum będzie wstępem, oraz do czego finalnie zmierza.

Autor** w/w materiału, który od dłuższego czasu, ( co wynika z wypowiedzi na jego kanale), studiuje temat biblijnej księgi Apokalipsy, nie waha się stwierdzić, że jesteśmy już jej uczestnikami, a wydarzenia , w tym te najnowsze, które objęły cały świat, unaoczniają, że jesteśmy już bliżej, niż dalej tego, co zostało zapowiedziane w Biblii, (a dot. omawianego  tematu).

Dlaczego oficjalny, tak zwany świat chrześcijański, nie porusza tego tematu, albo jeśli to robi, to w zupełnym oderwaniu od przekazu biblijnego? O tym dowiemy się z w/w materiału, jak również z materiału, który już jakiś czas temu polecałam na moim blogu, a noszącym tytuł: Znamię bestii, który niniejszym ponownie polecam.

Jako bonus proponuję utrzymany w tej apokaliptycznej tematyce, film fabularny dla posiadających mocne nerwy. który został ponownie zaprezentowany na portalu you tube, ale nie mam pewności, jak długo będzie on dostępny, bo już kilka razy bywał usuwany.
Film nosi tytuł New World Order (Nowy Porządek Świata), posiada napisy, tłumacz automatyczny.

—————————————–

**Autor – na portalu you tube prowadzi kanał : DetektywPrawdyTV , w większości mogę się zgodzić z tym, co mówi, ale nie z wszystkim, gdyż nie zgadzam się z opinią, która wyraził w jednym z materiałów,
tutaj , w 16 min 30 sek cytuję:

 ‘Między nami mówiąc to jest taka część, która zajmuje się rzeczami nieistotnymi, jak jacyś tam, malutka część, ja takich ludzi nie wpuszczam do siebie w komentarzach, takich którzy, no nie wiem , powiedzmy zajmują się reptylianami, wiecie, czy tam forsują, zgłębiają temat mocno, temat płaskiej ziemi, tak, jakby nam to miało pomóc w życiu, tym teraz w nowej rzeczywistości. Jeżeli ktoś uważa, że ziemia jest płaska, niech sobie tak dalej uważa, ale niech nie robi czarnego pijaru innym, ja nie nie bronię tego, żeby ktoś sobie nazywał , żeby ziemia.., był przekonany, że ziemia jest płaska.’

Cóż, ta wypowiedź wskazuje, iż Detektyw Prawdy nie zbadał jeszcze dokładnie zagadnienia związanego z oszustwem heliocentrycznym, ale jeśli przypadkiem lub nie (przypadkiem), trafi na mój blog, to gorąco go do dociekliwości w w/w temacie zachęcam, gdyż prawda jako taka jest istotna w każdym temacie , i jeśli robi czemukolwiek w/w czarny pijar, to tylko kłamstwu. Kłamstwu, które ma znaczenie kluczowe , w kładzeniu podwalin pod coraz bardziej ujawniające się zwiedzenie z udziałem bytów, anonsowanych przez różnorakie produkcje z gatunku sf.

p.s.

(Najnowszy materiał na kanale DetektywPrawdyTV, który również skłania do refleksji).

Jeden komentarz do “Znak bestii* – coraz bliżej?..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *