Primaaprilisowy psikus?..

W dniu dzisiejszym, przekonałam się, że niewiele trzeba wyobraźni, aby poczuć się jak gwiazda filmowa, na planie filmu, o hipotetycznym tytule: ‘Nikomu Nie Mów, w Co Wierzysz..‘, a stało się to po wymianie korespondencji z portalem youtube, – (przy czym nie wiem, czy to odpowiadała maszyna sztucznie usiłująca myśleć, czy człowiek, ), w każdym razie portal youtube, po tym, gdy poinformowałam tenże portal, iż dnia 1 kwietnia br., niejaki ‘Michael z Białorusi’ zhakował mi moje konto na youtube, podjął decyzję,  że postanowiono utrzymać zawieszenie mego konta..! co zakrawa na absurd sytuacyjno-ideologiczny.

Bo dlaczego, to ja zostałam ukarana zawieszeniem konta, skoro to jakiś haker mi się na nie włamał??

Gdybym wypisywała nie wiadomo co, albo plotkowała o nie wiadomo kim, albo obrażała ludzi, ale ja wypowiadałam się głównie w tematach dotyczących kwestii wiary chrześcijańskiej, zachęcając Czytelników do czytania Biblii!..

Niestety, na dalszą korespondencję – youtube zapowiedział , iż  nie będzie odpowiadał.

No i spotkał mnie na youtube podobny los, co onegdaj na portalu dyskusyjnym, gdzie dostałam bana permanentnego, z kosmiczną datą wylotu w przestrzeń niebytu i to dwukrotnie, gdyż za pierwszym razem, zdaniem decydujących co powinnam pisać a czego nie, nie doceniłam, należycie ikony literatury sci-fi , a za drugim razem, ( po tym, gdy w akcie łaski przywrócono mi możliwość pisania), dostałam bana permanentnego już na ‘ament’. gdyż ośmielałam się tamże prezentować inny, niż heliocentryczny punkt widzenia, oraz biblijne rozumienia świata.

Mogłabym założyć nowe konto na portalu youtube, ale przecież nie o to chodzi, co mam nadzieję rozumieją wszyscy myślący, ( co do maszyn sztucznie usiłujących myśleć nie mam pewności).

Przy tej okazji napisze tutaj komentarz, który chciałam wczoraj umieścić pod jednym z tematów, ( no ale z powodu zablokowania mojego konta, nie mogłam).

Pan Jezus prawdziwie wstał z martwych! Syn Boży Jezus Chrystus, był nie tylko człowiekiem, przez czas swej ziemskiej egzystencji, gdy uniżył samego Siebie, aby dokonać wiecznego odkupienia, lecz jest Bogiem, i jedynym pośrednikiem pomiędzy Bogiem Ojcem, a każdym, kto w Niego wierzy.
Prawda o Stwórcy i stworzeniu, w tym o początkach ludzkości, i o tym, jak zło podstępnie zawładnęło światem, i jaki będzie tego koniec, jest ciągle dostępna dla tych, którzy jej szukają. Zachęcam do czytania Biblii.

4 komentarze do “Primaaprilisowy psikus?..

 1. Witaj ! Jestem pod wrażenie Twojego bloga (masa materiału). Kiedy sie go czyta, czuć że jesteś głeboko ugruntowana w wierze.
  Bardzo dobra robota, mnóstwo informacji. Pozdrawiam

  1. Dziękuję za Twój komentarz, cieszy mnie gdy Goście mojego bloga, znajdują tu ciekawe i budujące wiarę informacje, a także te dotyczące świata, na którym przyszło nam żyć i odkrywać prawdę o Stwórcy, człowieczym losie i przeznaczeniu do wieczności, jak i o świecie, który okazuje się być znacznie bardziej dziwnym i zagadkowym, niż to, do czego byliśmy przyzwyczajani od dzieciństwa myśleć o tym świecie.
   Również pozdrawiam.

   1. Ciekawostka nie znam jezyków więc sądze że coś na ten temat możesz napisać . (..)

    —————–
    Wiadomość od Bianki: Szukaj w takim razie informacji, (o tematyce Cię interesującej), na stronach polskojęzycznych, z różnych źródeł, to Ci pomoże wyrobić sobie w miarę miarodajną opinię.

    Nie publikuję linków, których sama bym nie poleciła.
    p.s
    W temacie, o który pytałeś polecam omówienie tego ‘eventu’, (w j.polskim) tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=P35Df9cqdMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *