Przebłyski przyszłości?.. część 2.

Potem Jezus powiedział: – znam twoją matkę, a następnie rzekł: – Wezmę cię do innego miejsca, wziął mnie za rękę.
Następną rzeczą, którą powiedział mój syn, było, że gdy Jezus wziął go za rękę, to poleciał w powietrze, w chmury. Powiedział;: chmury wyglądały jak małe kuleczki bawełny. Powiedział: leciałem do góry, coraz wyżej , minąłem przestrzeń i minąłem wszystko.
Widział jakby planety w tym, leciał w górę dalej i dalej, i Jezus zabrał go do miasta*.

Powiedziałam – do miasta? Co to było za miasto?

Powiedział: – Wszystko było tam jakby skrystalizowane , jakby z kryształu, i świetliste**, a ulice były wyłożone złotem***, bardzo świeciły i mieniły się. Było tam wiele posiadłości, wszystkie mieniły się światłem, wyglądały jak duże, zamki, takie piękne. I wszystko, wszystkie kolory są piękniejsze niż tu na ziemi, i mówił; kwiaty były ogromne, tak, że można byłoby na nich usiąść. Mamo, – mówił – było tam dużo aniołów, były piękne, niektóre miały skrzydła , inne nie. Było tam też dużo malutkich dzieci, i nie mogłem zrozumieć, czemu tam tyle dzieci się znajdowało.

Byli tam też opiekunowie tych dzieci, którzy się nimi zajmowali, do czasu, aż ktoś z ich rodziny nie przyszedł tam, by się nimi zająć.Powiedział; że w niebie są przydzieleni pracownicy do wszystkich spraw. Potem powiedział: wszyscy są tam kochający, jak w jednej wielkiej kochającej się rodzinie. Powiedział: Mamo, nigdy w całym swoim życiu nie czułem w jakimś miejscu tyle miłości. Powiedział też: Mimo, że cię kocham, to nie chciałem wracać, byłem taki szczęśliwy, otaczała mnie miłość, mogłem latać, a gdy jakaś myśl pojawiała się w mojej głowie, i byłem czegoś ciekawy, to się działo, odpowiedź pojawiała się w mojej głowie automatycznie. To było tak, że jak jesteś w niebie, to myślenie natychmiast ulega transformacji i masz taki umysł, jak Jezus. Masz natychmiast moc i możliwość czynienia różnych rzeczy.

Następnie zapytałem ‘rockendrolowca’ – Jezusa: Co sie stanie z moją mamą, bratem i z wszystkim?
On (Jezus) pokazał mi przyszłość, pokazał, że na ziemi wybuchnie trzecia wojna światowa. On (Jezus) powiedział: twój brat zostanie powołany do armii, i podąży złą drogą życia, co się odnosi do mojego syna Daniela ( zrobiłam osobny materiał o tym), dalej mówił: że brat podaży złą drogą życia, ale zorientuje się, ze zrobił źle na koniec, ( w końcu).
Zapytałam: Dobrze, a gdzie ja będę , podczas trzeciej wojny światowej? – Powiedział: ciebie nie będzie wtedy na ziemi, będziesz już wtedy w niebie.

Najwyraźniej będę w niebie, zanim to się stanie. a jeśli chodzi o trzecią wojnę światową, to nie jest to, o co ludzie powinni się martwić, Mamo; – powiedział, – nadchodzi coś naprawdę złego, a ja powiedziałam, – och, naprawdę? Co to jest? I powiedział, że to nadchodząca wojna demonów jest najgorszym, demonów (pod postacią) obcych (alien). Tak właśnie nazwał je : demonami obcych. Powiedział, że to te istoty, to demoniczne istoty typu obcy. I powiedział, że były złe i że oni byli częścią armii szatana, i że szatan będzie prowadził wojnę na tym świecie i będzie próbował zniszczyć wszystkich tutaj.

I powiedział, że trzecia wojna światowa będzie czymś złym , ale będzie ona niczym, niczym, w porównaniu z wojną, która nadchodzi ze strony tych demonicznych bytów obcych.
Powiedział, że zamierzają przyjść na ziemię i spróbować ją zniszczyć, i oni będą jeść ludzi.
Tak mi powiedział. Powiedział, że zamierzają jeść ludzi, te demoniczne byty, demony jako obcy, i jak wiecie, nie ma obcych, przedstawią się jako obcy (uwaga moja: rozumiani jako kosmici), ale są demonami; powiedział: byli demonami:, nazwał je demonicznymi alienami, ale powiedział, że to demony, istoty pochodzące od szatana, a on powiedział, że będą prowadzić wojnę na tej ziemi i będą jeść ludzi.

Byłam pod ogromnym wrażeniem (uwaga moja: matka chłopca użyła tu określenia: – oh wow), tego co doświadczył mój syn i o czym mi opowiedział.. I co jest tak dziwne, że mój drugi syn, nie miał brata przez tyle lat, bo jak wiecie, ( starszy – uwaga moja) umarł wiele lat temu. Mam na myśli, że minęło ponad 16 lat,
A to, co zabawne.., nie, nie śmieszne, tak naprawdę to nie jest śmieszne, jest to że mój syn (ten młodszy- uwaga moja), przyłączył się do wojska, więc to się zgadza. Nie ma go teraz w wojsku, ale on był, więc to jest dokładnie zgodne z tym, co mój syn (ten starszy – uwaga moja), powiedział mi o tym, co się stanie.
Mam więc przeczucie, co się stanie, bo mój syn, już był kiedyś w armii, a zostanie powołany, gdy rozpocznie się trzecia wojna światowa, więc chciałam się tym z wami podzielić.

Myślę, że dzieci, (powiedział, że tam jest wiele dzieci), myślę, że są to abortowane dzieci kobiet, które dokonują aborcji. To są wszystkie dzieci, które są abortowane, i są pracownicy (opiekunowie), którzy opiekują się tymi dziećmi, dopóki ktoś z ich rodziny nie przybędzie. W każdym razie chciałam się z wami tym podzielić.
I – och, zapomniałam wam powiedzieć, że mój syn powiedział, że w końcu umrze, kiedy jego misja, jego misja, zadanie na ziemi, zostaną zakończone i wcześniej nie wiedziałam, co to znaczy, dopóki nie przyszedł dzień, w którym umarł.

Kiedy umarł w wieku 13 lat, przyszło wielu z jego szkoły, i wielu płakało;- twój syn, był najmilszym dzieckiem, jakiego kiedykolwiek poznaliśmy, twój syn był taki wspaniały, i na nabożeństwie, opowiedziano świadectwo mojego syna o jego życiu, o tym, jaką był osobą, ponieważ był naprawdę dobrym dzieckiem, że był niezwykły, i tego wieczoru 13, 14 dzieci wystąpiło do ołtarza i oddało swoje życie Jezusowi Chrystusowi, a więc mój syn, wypełnił swą misję po śmierci, ponieważ 14 dzieci zostało ocalonych (zbawionych), dzięki jego świadectwu, z powodu jego życia, był dobrym dzieckiem i oddał swoje serce Jezusowi, gdy był małym chłopcem i miał tak dobre serce, i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć go ponownie w niebie.

Chcę wam o tym powiedzieć, że pewnego dnia powiedziałam, że miałam sen, że moje zadanie tutaj na ziemi zostało wykonane. Cóż, tak jest i wciąż robię filmy-wideo, ale to dlatego, że chciałam się tym z tobą podzielić, że kiedy umrzesz, idziesz do nieba lub do piekła, musisz dokonać wyboru. Jeśli nie znasz Jezusa Chrystusa, dziś poproś Go do swojego serca, a Jezus przyjdzie do twojego serca i wybaczy ci twoje grzechy, On to uczyni.
Niech Bóg cię błogosławi i miej oczy skierowane na Jezusa.

———————–
*Hebr. 11:8-8. Przez wiarę usłuchał Abraham, gdy został powołany, aby pójść na miejsce, które miał wziąć w dziedzictwo, i wyszedł, nie wiedząc, dokąd idzie.
9. Przez wiarę osiedlił się jako cudzoziemiec w ziemi obiecanej na obczyźnie, zamieszkawszy pod namiotami z Izaakiem i Jakubem, współdziedzicami tejże obietnicy.
10. Oczekiwał bowiem miasta mającego mocne fundamenty, którego budowniczym i twórcą jest Bóg.

Hebr. 11:13-13. Wszyscy oni poumierali w wierze, nie otrzymawszy tego, co głosiły obietnice, lecz ujrzeli i powitali je z dala; wyznali też, że są gośćmi i pielgrzymami na ziemi.
14. Bo ci, którzy tak mówią, okazują, że ojczyzny szukają.
15. I gdyby mieli na myśli tę, z której wyszli, byliby mieli sposobność, aby do niej powrócić;
16. Lecz oni zdążają do lepszej, to jest do niebieskiej. Dlatego Bóg nie wstydzi się być nazywany ich Bogiem, gdyż przygotował dla nich miasto.

**Obj. 21:9-9. I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, którzy mieli siedem czasz, napełnionych siedmiu ostatecznymi plagami, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci oblubienicę, małżonkę Baranka.
10. I zaniósł mnie w duchu na wielką i wysoką górę, i pokazał mi miasto święte Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga,
11. Mające chwałę Bożą; blask jego podobny do blasku drogiego kamienia, jakby jaspisu, lśniącego jak kryształ.

***Obj. 21:21. A dwanaście bram, to dwanaście pereł; a każda brama była z jednej perły. Ulica zaś miasta, to szczere złoto, jak przezroczyste szkło,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *