Podróżnicy w czasie?.. część 1.

Podróże w czasie to fascynujący temat. Bywa sugerowane, że mogą się one odbywać między wymiarowo, (można dywagować co miałoby to oznaczać), w te i wewte, filmy z gatunku fiction wychodzą na przeciw tym, których wyobraźnia sięga poza czas i przestrzeń, (albo, których wyobraźnia jest ukierunkowywana na konkretne myślenie), a na portalu youtube, co rusz można spotkać materiały o tej tematyce.

Co podpowiada zdrowy rozsądek? To, że gdybyśmy się mogli fizycznie cofnąć w czasie, to spotkalibyśmy ludzi, którzy fizycznie już umarli (przeszli do określonych miejsc w wieczności), a ich ciała spoczywają, w takiej czy innej formie tam gdzie zostały złożone, lub obróciły się w proch, i czekają na dzień zmartwychwstania.Czy zatem to rzeczywiste podróże w czasie są możliwe? Zachęcam do samodzielnych przemyśleń w tym temacie.

Nie wnikając w radosne datowanie, w majestacie tak zwanej nauki, gdzie mamy do czynienia z liczbami wyssanymi z kosmicznego palca, co do pewnych artefaktów, niektóre prezentują się całkiem zagadkowo, jak na przykład w tym materiale, pt:10 EVIDENCE OF TIME MACHINE

Ale czy to nie wygląda tak, jakby jakieś nieznane siły, chciały nas na siłę przekonać o istnieniu możliwości podróży w czasie? W końcu trzeba brać pod uwagę, że istnieje  magia i triki, zaimplementowane na ziemi przez upadłe byty, (jak ujawnia to Księga Henocha), które już w starożytności wprawiały ludzi w zdumienie, a i dzisiaj można spotkać różnej maści, ( stopnia wtajemniczenia), magów i magików, dla których czynienie rzekomych cudów i podstępnych oszustw jest możliwe, z pomocą sił z ciemnej strony mocy.
Przed wiarą w fałszywe, rzekome cuda i w podstępne oszustwa przestrzega Biblia*.

Jak do tej pory do największych zagadek o nieznanym charakterze, sugerującym ‘cofanie lub wybieganie w czasie’, osobiście zaliczam historię statku Philadelphia, ale zważywszy na siły, o których przeciętni ludzie nie są informowani, w tym siłę elektromagnetyczną, anomalia, która wystąpiła w tym konkretnym przypadku (o ile wyglądało to tak, jak nam to pokazano), dla niektórych straszliwa w skutkach, jest niewytłumaczalna..

Mam tu na myśli to, w jakim stanie znaleziono marynarzy, gdy statek stał się widzialny ponownie, ich różne części ciała były jakby scalone ze strukturą statku. Nie podaję linka do konkretnego materiału, bo widziałam kilka; (są do odnalezienia w sieci dla ciekawych), ale w żadnym z nich nie jest tajemnica tego wydarzenia wyjaśniona. Sugestie są różne, ale nie wiadomo, co się naprawdę wydarzyło, oprócz budzących grozę, naocznych rezultatów tego wydarzenia.

Na świecie , mają miejsce różne bardzo dziwne, czasami po prostu niewiarygodne wręcz wydarzenia, o których krążyły opowieści od dawien dawna, ale teraz ludzie mają przy sobie telefony i są kamery, więc niektóre z tych wydarzeń udaje się wyłapywać na gorąco, polecam ten przykładowy materiał:

Zobaczymy tam migawki z tak zwanego zatrzymania matriksa, (tak jest to zjawisko określane przez obserwatorów), zatrzymany ptak – sama widziałam takie zjawisko – grupę ptaków, zatrzymaną w powietrzu, jak również widziałam zatrzymany samolot.
To zjawisko zwane jest też zamrożeniem osób lub zwierząt, i zobaczymy ich kilka w tym materiale, jak i inne ciekawe zjawiska.

Po zapoznaniu się z różnymi materiałami, mam pewne przemyślenia na temat ludzi-robotów. (W wolnej chwili postaram się o tym napisać).

c.d.n.

——————————-
*2 Tes. 2:7-12
7. Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola.
8. A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego.
9. A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,
10. I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.
11. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,
12. Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *