‘Ukryte na widoku’, czyli.. część 2.

Pisałam już jakiś czas temu na temat skamieniałych dowodów na to, że świat jest inny, niż usiłuje nam to przedstawiać edukacja i mainstrim.

Polecam niniejszym kolejne materiały , dobrze wpisujące się w określenie: ‘ukryte na widoku‘, jednego z niezależnych badaczy rzeczywistości, które pokazują świat o jakim uczono nas myśleć, że istnieje tylko w bajkach, mitach i legendach, a którego artefakty są możliwe przez nas do oglądania, ale współczesny człowiek ma tak przeformatowany umysł, że w większości, nie jest w stanie stanąć z tą rzeczywistością oko w oko, gdyż jego umysł, nauczony przez lata funkcjonowania w dysonansie poznawczym, wzdraga się przed prawdą, jakby wyjętą ze starożytnych mitów i ludowych baśni.

Prawda o świecie, na jakim przyszło nam egzystować, jest wstrząsowa wielokierunkowo i do tego stopnia, że jak to przekazuje ów niezależny badacz w prezentowanym materiale tutaj.

 – że ludzie współczesnego społeczeństwa boją się takiej trudnej i niewygodnej, dla zindoktrynowanego umysłu prawdy o świecie, więc mogą reagować śmiechem lub krzykiem, gdy się im udowadnia, że nie żyjemy na kręcącej się kuli z zakrzywiającą się wodą, oraz pokazuje dowody na skamieniałe ciała tytanów ludzkich kształtów, smoków, drzew, skamieniałych pod wpływem nieznanych technologii, i stopionych skał, przykrywających budowle.

Polecam również pozostałe materiały z kanału tego badacza o nicku Divergent, na portalu youtube, o w/w tematyce.


p.s.
Moje blogi zostały niedawno przeniesione na nowy serwer, to spowodowało trudności techniczne, i dlatego licznik nie powrócił już do swej starej formy. Niestety, podobno tak się dzieje po dokonaniu aktualizacji, i nie da się tego zmienić.
Możliwe, że ta aktualizacja, która jest obecnie, będzie musiała również być ponownie zaktualizowana, więc z góry przepraszam, jeśli to spowoduje ponownie jakieś problemy techniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *