Przebudzator: Najnowsze wieści, część 2

ZNAKI POJAWIENIA SIĘ MESJASZA (kontynuacja wiadomości ze źródła wymienionego w pierwszej części materiału:

Rabin Zissholtz wyjaśnił, że znaki, które zostały podane, aby zasygnalizować przybycie Mesjasza, pojawiają się teraz w błyskawicznym tempie.

„Rabin Dow Kook (mistyk z Tyberiady), jak wszyscy wiedzą, jest wielkim cadykiem (świętym człowiekiem)”, powiedział rabin Zissholtz do Dadona: „Jest jednym z największych ludzi naszego pokolenia, a także jednym z najmniej dobrych znany. Społeczność Haredi wie, że jest cudownym człowiekiem, ale tak naprawdę nie rozumieją, jak bardzo, i że jego dusza wznosi się do nieba ”.

„Dziesięć lat temu Izrael cierpiał z powodu okropnej suszy. Ktoś zapytał rabina Kooka, kiedy Kinneret (Morze Galilejskie) będzie pełne. Rabin Kook powiedział: Kiedy nadejdzie Mesjasz, Kinneret będzie pełny. ”

„Za kilka tygodni Kinneret będzie pełny po raz pierwszy, odkąd rabin Kook wydał to oświadczenie” – powiedział rabin Zissholtz. Dał jeszcze jeden przykład.

‘„Rabin David Abuhatzeira jest wielkim cadykiem i wielu ludzi przychodzi do niego, aby poprosić o radę lub błogosławieństwo. Pewnego dnia zmienił swój zwyczaj i zaczął wstawać, witając się z publicznością. Zapytano go, dlaczego zmienił swój zwyczaj. Powiedział, że jego dziadek, Baba Sali, przyszedł do niego we śnie. Baba Sali powiedział mu, że rozmawiał z Mesjaszem, który powiedział, że kiedy poszedł porozmawiać z rabinem Abuhatzeira, był rozczarowany, że rabin nie wstał, by go powitać. ”

CORONAVIRUS

Dadon zapytał rabina Zissholtza, czy koronawirus jest częścią procesu geula.

„Koronawirus nie ma nic wspólnego z Izraelem”, odpowiedział rabin, odnosząc się do wersetu z Psalmów. 47: 4
Cytuję ten werset z Ps. 47:4. Poddaje ludy pod moc naszą, A narody pod stopy nasze.
Rabin Zissholtz zacytował średniowiecznego francuskiego komentatora biblijnego, rabina Shomo Yitzchaki, znanego pod skrótem Rashi.

On dotknie ludy zarazą ()ר) zamiast naszej duszy (dusz), tak że Jego gniew ustąpi przez nie i będziemy zbawieni, jak to powiedziano (Iz. 43: 3):

  1. Bo Ja, Pan, jestem twoim Bogiem, Ja, Święty Izraelski, twoim wybawicielem; daję Egipt na okup za ciebie, Etiopię i Sabę zamiast ciebie. (..)
    ‘„Bóg ma gniew na Żydów, ale gniew ten zostanie usunięty przez tę plagę na bałwochwalcach. Prawdę mówiąc, korona miała być na nas, ale na nich, aby wysłać wiadomość do świata. Na świecie są straszne rzeczy, które należy naprawić: nieskromność, pożądliwość, wulgaryzmy. Boskie oblicze sądu jest dziś widziane przez cały świat. On bierze cały ten gniew i osąd i rzuca go jak plagę.’

‘RABBI KANIEVSKY: „MESJASZ JUŻ MÓWI Do MNIE”

Rabin Zissholtz wyjaśnił następnie kilka ostatnich wypowiedzi rabina Chaima Kanievsky’ego, jednego z najwybitniejszych rabinów tego pokolenia, dotyczących Mesjasza.

„Rabin Kanievsky jest tak święty, że ma ruach hakodesh (Duch Święty, proroctwa)” – powiedział rabin Zissholtz. „Na początku, pięć lat temu, rabin Kanievsky powiedział:„ Mesjasz jest u drzwi ”. Później, nieco później, powiedział, że Mesjasz już przekroczył próg drzwi. Nie tak dawno temu powiedział, że Mesjasz już tu jest. Ostatnio powiedział rabinowi Chulakowi, że Mesjasz już tu jest i rozmawia ze mną obiema stopami. Są to różne objawienia Maszasza, z których każde jest większym objawieniem niż poprzednie. Każde słowo wypowiedziane przez rabina Kaniewskiego jest ważone i nie zawiera słów nieistotnych. ”’

„Nie podróżuję już poza Izraelem. Mesjasz jest tak blisko, że boję się, że mógłbym przegapić jego przybycie. Rabin Kanievsky powiedział, że Mesjasz jest tutaj, w Izraelu, ale nie podał dokładnego czasu, kiedy zostanie objawiony. Jest tutaj, ale nie ma całej mocy, której potrzebuje, aby działać jako Mesjasz. Wszystkie znaki podane w Talmudzie, w tradycji żydowskiej, już się pojawiły. ”

‘GOG MAGOG już się rozpoczął

„Jesteśmy obecnie w trakcie Wojny Goga i Magoga. W ‘War of Gog and Magog’ faktyczne strzelanie i walka bronią fizyczną nastąpi dopiero na końcu. Zostało to opisane w Biblii przez proroków. Większość wojny na początku będzie wojną wiary ”.

„Inny cadyk powiedział, że wszystkie operacje wojskowe w ciągu ostatnich kilku lat będą jedynie„ kropieniem ”w porównaniu z tym, co ma dopiero nadejść. Będzie wojna z Iranem, ale Izrael nie będzie bezpośrednio zaangażowany. ”’

(..)

‘WYBORY w IZRAELu

Rabin Zissholtz zacytował kolejnego ukrytego cadyka, mówiąc, że w tym miesiącu Adar ( luty-marzec, w latach przestępnych AdarII marzec-kwiecień), zobaczymy „wielkie rzeczy”. Należy zauważyć, że wybory w Izraelu są w Adar.

„Inny cadyk powiedział, że zgodnie z obecną sytuacją w niebie nie będą wyborów w Izraelu, a raczej wojna. To będzie reakcja na Deal of the Century. Jest to obecny stan, jednak można go zmienić w niebie. ”

„Wszystko zależy od tego, czy Izrael żałuje (pokutuje), czy nie”.’

W późniejszym punkcie wywiadu rabin Zissholtz wyjaśnił, że zdaniem rabina Kaduri ( tego, który zgodnie z tradycją napisał przed swoim odejściem do wieczności, na kartce, którą miano odczytać jakiś czas po jego śmierci, imię typowanego Mesjasza. Rabin Kaduri napisał, że to Jezus..)
(..) Nikt nie odbierze rządu Netanjahu. Jak powiedzieli rabin Kaduri i Lubavitcher Rebbe, Bibi będzie ostatnim premierem przed Mesjaszem. To koniec reguły tych złożonych spraw. Wszyscy to zobaczymy. ”’

c.d.n.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *