2 przemyślenia nt. „Eksperyment z poziomicą, czyli..

 1. Witam, jestem zdumiony niewiedzą autora bloga. Wiele z tych elementów jest błędnych, Sama wielkość poziomicy, która jest bardzo mała przy niewielkim zakrzywieniu jest praktycznie niewykrywalna, problem jest również z horyzontem. W związku z tym polecam zapoznać się z faktami https://www.youtube.com/watch?v=t45JxlImKHg&list=PLzYnf9GljPY_AGPj3290c2R9WVOHaWakX problematyka ta dotyczy rozumienia horyzontu. Warto ją poznać i poznawać biblijne chrześcijaństwo

  1. Witaj,

   Mnie przestało zdumiewać zarówno to, że wiele osób, z niewiedzy i braku czasu, aby to zweryfikować, ciągle daje wiarę teoriom, do których byliśmy wszyscy trenowani przez system edukacyjny, mass media i poprawność ‚naukową’, jak i to, że ciągle będą tacy, którzy jedni z niewiedzy, inni już z premedytacją, wynikającą z własnego wyboru, będą starali się czynnie zwalczać i tłumić prawdę, w miarę danych im możliwości, poprzez uporczywe trollowanie, używanie błędnych argumentów i trzymanie się błędnych założeń ad infinitum.

   Polecasz film, w którym już od pierwszych sekund, oglądamy mizernej jakości animację, ‚ziemi-kuli’, podczas której pada komentarz: Ziemia nie jest płaska. Jednak ani animacje, ani malunki ‚ziemi-kuli’, którymi epatuje nas bez żenady NASA w majestacie ‚nauki’, nie mogąc przy tym zaprezentować żadnego rzeczywistego materiału fotograficznego; nie wystarczy komuś, kto zaczął wnikliwie badać ten temat, uwzględniwszy w tym historię powstania tej instytucji, z okultystyczymi konotacjami jej założycieli włącznie, i której nawet sama nazwa, w języku hebrajskim, ujawnia skąd się bierze jej źródło. Historia powstawania danych ruchów i organizacji, to bardzo istotny element w dociekaniu do prawdy i układaniu poszczególnych elementów tej dziejowej układanki, której zafałszowywany obraz ma na celu zwodzenie umysłów i dusz zniewalanej ludzkości, na przestrzeni wieków. Wszystkie te działania mają oczywiście swój cel stateczny. Czytelnicy mojego bloga są zachęcani do analizy materiałów, które mogą pomóc w dociekaniu do prawdy, ukrywanej pod przykrywką fałszywej i zwodniczej ‚nauki’. Polecam przy tej okazji, przypominająco i podsumowująco, temat prezentowany na moim blogu pt. Czeski film. O horyzoncie i perspektywie polecam m.innymi filmy Użytkownika : My Perspective, na portalu you tube, częściowo zaprezentowane na moim blogu. ( Te które są już niedostępne, zostały usunięte z portalu, nie przez ich autorów, ale ciągle powstają nowe, więc zainteresowani mogą kontynuować samodzielne dociekania).
   W kwestii tego, co rzeczywiście można znaleźć w Biblii na temat stworzenia polecam temat zaprezentowany na moim blogu pt. : Płaska ziemia a Biblia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>